وحشت زنان تهرانی از این مرد / چاقو روی گلوی زنان !  + فیلم گفتگو
حجم ویدیو: 48.49M | مدت زمان ویدیو: 00:06:36

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، شنبه سوم مهرماه امسال رسیدگی به پرونده زورگیری از شهروندان توسط یک جوان در غرب تهران با دستور مقام قضایی در جریان کار ماموران کلانتری 140 باغ فیض قرار گرفت.

تیم عملیات کلانتری 140 باغ فیض پس از اقدامات اطلاعاتی هویت زورگیر خشن را شناسایی کردند. پس از تلاش های بی وقفه چند روز بعد گشت تجسس کلانتری 140 باغ فیض متهم را  هنگام ارتکاب جرم در میدان پونک مشاهده کردند و پس از تعقیب و گریز چند دقیقه ای با اقدامات فنی زورگیر جوان را به دام انداختند.

گفتگو با رئیس کلانتری 140 باغ فیض

سرهنگ " سرافراز احمدی" رئیس کلانتری 140 باغ فیض در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ماموران کلانتری 140 باغ فیض در حال گشت زنی بودند که یک زورگیر را هنگام ارتکاب جرم در میدان پونک مشاهده کردند.

وی افزود: متهم پس از مشاهده ماموران کلانتری 140 باغ فیض متواری شد که در پی این اتفاق تیم پلیسی طی یک تعقیب و گریز سارق حرفه ای را بازداشت و به کلانتری منتقل کردند.

رئیس کلانتری 140 باغ فیض ادامه داد: ماموران کلانتری در بازرسی بدنی از متهم یک دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف و تعدادی از مالباختگان با مراجعه به کلانتری زورگیر حرفه ای را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در بازجویی های پلیسی صراحتا به جرم خود مبنی بر سرقت تلفن های همراه شهروندان بخصوص بانوان در غرب تهران اعتراف و دلیل سرقت هارا نیاز مالی برای خرید مواد مخدر عنوان کرد.

گفتگوی اختصاصی با زورگیر سابقه دار

سارق سابقه دار در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا ماجرای سرقت هارا اینطور توضیح داد:«چند ماه قبل هم به دلیل سرقت از مردم  بازداشت شدم. پس از آزادی از زندان برای خرید موادمخدر مجبور بودم با شیوه و شگرد زورگیری از مردم سرقت کنم.»

متهم ادامه داد:«پس از شناسایی طعمه ها درمکانی خلوت چاقو را روی گلوی زنان می گذاشتم و با خشونت تلفن همراه آن هارا برای خرید حشیش و هروئین سرقت می کردم.»

زورگیر جوان در پایان گفت: « شنبه سوم مهرماه در میدان پونک جهت زورگیری از یک زن اقدام کردم که توسط گشت کلانتری 140 باغ فیض در یک عملیات دستگیر شدم. پشیمان هستم و اگر از زندان آزاد شوم دیگر کار خلافی انجام نمی‌دهم.»

بنابراین گزارش، با تائید سرهنگ " سرافراز احمدی " رئیس کلانتری 140 باغ فیض پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟