علت برگزار نشدن محاکمه شیطان دانشگاه تهران ! / کیوان امام کیست ؟!

کیوان امام وردی مردجوانی که سال گذشته تشت رسوایی او به زمین افتاد. کیوان امام وردی با افشاگری چندزن جوان در توئیتر دستش رو شد. پس از این ماجر دستگاه قضایی دستور بازداشت کیوان امام  وردی را صادر کرد. کیوان امام وردی به اتهام زنای به عنف راهی دادسراشد. حالا کیوان امام وردی باید در دادگاه انقلاب درمقابل میز قاضی قرار بگیرد.

به گزارش رکنا، تابستان سال گذشته چند دختر جوان تصمیم گرفتند از اذیت و آزار‌های پسر جوانی به نام کیوان امام وردی در توییتر بنویسند. با انتشار نخستین توییت واکنش‌ها به این اتفاق شروع شد و هر روز تعداد دخترانی که از جنایت سیاه کیوان می‌نوشتند رو به روز زیاد‌تر می‌شد.

 واکنش‌های کاربران فضای مجازی و مردم باعث شد تا سرانجام دستگاه قضا به این موضوع ورود کرده و کیوان  امام وردی از سوی پلیس امنیت بازداشت شود.بعد از بازداشت، پلیس و دستگاه قضایی از قربانیان دعوت کردند تا برای ثبت شکایت به دادسرا و پلیس امنیت مراجعه کنند، اما تنها ۵ نفر از دختران که از سوی این جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند، از او شکایت کردند.

یکی از قربانیان مرد جوان در مورد جنایت سیاه او به بازپرس پرونده گفت: من دانشجوی دانشگاه تهران بودم، کیوان هم در رشته باستان شناسی درس می‌خواند، وقتی با او آشنا شدم او علاقه زیادی به هنر که رشته من بود نشان داد و من را به خانه اش دعوت کرد. چند دقیقه‌ای از ورودم نگذشته بود که او یک قهوه به من داد. بعد از خوردن قهوه چیزی نفهمیدم تا اینکه متوجه شدم او با قهوه مسموم من را بیهوش کرده و از جنایت سیاهش هم فیلم تهیه کرده است. من تا روزی که جنایت سیاه کیوان در توییتر منتشر شد سکوت کردم، اما وقتی دیدم من تنها قربانی او نیستم، تصمیم گرفتم در موردش بنویسم و از او شکایت کنم.

با تکمیل تحقیقات، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. قضات پس از بررسی شکایت تجاوز به عنف پنج دختر علیه کیوان آن را مقدمه افساد فی الارض تشخیص داده و پرونده را برای رسیدگی به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران ارسال کردند.شیما قوشه، وکیل قربانیان پرونده در مورد آخرین وضعیت پرونده کیوان امام وردی گفت: قرار بود متهم اواخر شهریور ماه در دادگاه انقلاب محاکمه شود، اما دادگاه به روز یکشنبه چهارم مهرماه موکول شد.

وی ادامه داد: از متهم ابتدا در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان به اتهام زنای به عنف شکایت کردم. قضات پرونده اعلام کردند اقدامات متهم مقدمه افساد فی الارض است و پرونده برای رسیدگی به دادگاه انقلاب ارسال شد.

جلسه ای که دوباره برگزار  نشد

شیما قوشه وکیل مدافع 5 دختر و زن جوانی که از کیوان امام وردی به اتهام زنای به عنف شکایت کرده اند در گفت و گو با خبرنگار رکنا درباره  جلسه دادگاهی که قرار بود امروز در شعبه 28 دادگاه انقلاب  برگزار شد اینطورگفت: با توجه به حساسیت پرونده امروز برای برگزاری جلسه دادگاه به شعبه 25 دادگاه انقلاب مراجعه کردیم اما بنابردلایلی و عدم حضور قاضی این جلسه برگزار نشد.

وی در ادامه اضافه کرد: تا آخر مهرماه امسال این جلسه برگزار خواهد شد اما در نهایت منتظر اعلام دادگاه برای برگزاری  این جلسه هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟