ردپای جوان پلید در خانه خواهر دوست صمیمی / در تهران برملا شد

سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در توضیح این خبر بیان داشت: شامگاه شانزدهم شهریورماه خانمی به کلانتری 174 قیام دشت تماس و از  سرقت منزلش به عنف توسط یکی از دوستان برادرش اعلام شکایت کرد.

به گزارش رکنا، وی عنوان کرد:  تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی حاضر و شاکی اظهار داشت، در حال استراحت در منزل بودم و خانواده ام حضور نداشتند که دوست برادرم از روی دیوار وارد منزل شد  و با تهدید و زور کلیه طلاها ، ساعت و 300 میلیون ریال وجه نقد را سرقت و متواری شد.

دوست برادر این بار در نقش سارق زورگیر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ابراز داشت:  در بررسی های پلیسی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و به مصرف مواد مخدراعتیاد دارد و اخیرا از زندان آزاد شده است و همچنین  با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی به محل سرقت مراجعه کرده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی در یک عملیات پلیسی ،  متهم در مخفیگاهش دستگیر و در همان بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی معترف شد.

وی با اشاره به اینکه موتورسیکلتی که متهم با استفاده از آن به محل سرقت حاضر شده بود، توقیف شد، اضافه کرد: متهم برای تکمیل تحقیقات پلیسی و کشف جزئیات پرونده به کلانتری قیام دشت انتقال و تحقیقات پلیسی دراین رابطه ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟