قتل مادر و ناپدری در نیمه های شب با شمشیر / پسر بوشهری اعتراف کرد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهمی که زن و مرد میانسالی را دو شب پیش در خیابان «شکری» شهر «بوشهر» به قتل رسانده بود لب به اعتراف باز کرد.

به گزارش رکنا، سردار " حیدر سوسنی"  اظهار داشت: نیمه‌شب هشت شهریور سال جاری وقوع دو فقره قتل در محله «شکری» شهر بوشهر به پلیس اعلام شد.

قتل مادر و ناپدری توسط جوان سنگدل

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: وقتی نزدیک‌ترین واحد گشت «کلانتری ۱۱» خود را به محل حادثه رساند، مشخص شد مرد میان‌سالی به همراه همسرش بر روی زمین افتاده و فوت کرده‌اند.

وی اضافه کرد: با حضور کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی پرونده در اختیار واحدهایی تخصصی این پلیس قرار گرفت و با اقدامات فنی، پلیسی و تحقیقات میدانی، سرنخ‌هایی از این حادثه در کشف شد.

فرمانده انتظامی استان گفت: کارآگاهان اداره جنایی یکی از اعضای خانواده مقتول را به‌عنوان مظنون تحت‌نظر گرفتند.

به گفته سردار سوسنی متهم دستگیر شده ابتدا از وقوع حادثه اظهار بی‌اطلاعی می‌کرد ولی با مستندات و ادله‌های کارآگاهان لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: مقتول ناپدری وی بود، به دلیل اختلاف خانوادگی با همدستی دو نفر از دوستان و آشنایانش اقدام به قتل کرده‌اند.

قتل با شمشیر در بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با شناسایی مخفیگاه متهم دیگر وی را دستگیر که در بازرسی از اتاق وی دو قبضه چاقو و یک قبضه شمشیر کشف کردند.

آیا این خبر مفید بود؟