ترساندن تهرانی ها با این سلاح های عجیب و غریب / پلیس فاش کرد+ تصاویر

در حاشیه اجرای طرح اقتدار پلیس امنیت تهران، سلاح‌های گرمی کشف شد که تاکنون در پایتخت مشاهده نشده بودند.

به گزارش رکنا، در حاشیه سومین مرحله از اجرای طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ سلاح‌های گرم و سرد عجیب و غریبی کشف شد که تاکنون مشابه آن در پایتخت مشاهده نشده بود.

کشف سلاح گرم در تهران

اوباش از این سلاح‌ها برای ایجاد رعب و وحشت و برای رسیدن به اهداف و مقاصد شوم خود استفاده می‌کردند که در برخی مواقع در درگیری‌های خیابانی از این سلاح‌ها استفاده کرده و به سمت شهروندان تیراندازی و قمه کشی کردند.

در همین رابطه سرهنگ پیام کاویانی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اظهار کرد: چندی پیش تعدادی از اوباش که در مرحله نظام آباد به دلیل اختلافاتی که با یک متصدی صنفی داشتند، با استفاده از سلاح وینچستر آمریکایی وارد مکان مورد نظر شده و اقدام به تیراندازی و ایجاد رعب وحشت برای شهروندان کردند و منجربه جراحت ۴ نفر از شهروندان شدند.

سرهنگ کاویانی تاکید کرد: دورانی که با ابزار سرد و گرم باعث ایجاد ناامنی برای مردم می‌شده است، گذشته و مجرمان بدانند که پلیس حافظ امنیت و آسایش مردم است و نخواهد گذاشت که عده‌ای اقدام به برهم زدن نظم عمومی جامعه کنند.

به هر حال وجود این سلاح ها در پایتخت و اینکه این اقلام از چه راهی و توسط چه کسانی وارد پایتخت شدند، خود نیز جای سوال دارد که باید نسبت به این موضوع توجه ویژه ای از سوی مراجع ذی ربط شود برای توقف آن اقدامات جدی و عملیاتی صورت بگیرد.

اسلحه

اسلحه

اسلحه

اسلحه

آیا این خبر مفید بود؟