حجم آتش بالا بین پلیس با اشرار در خوسف / هلاکت 2 شرور

سردار ناصر فرشید بیان کرد: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تحرک اشرار مسلح و کاروان موتوری قاچاقچیان مواد مخدر در بخش‌های کویری شرق استان خراسان جنوبی، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش رکنا،  وی اظهار کرد: شب گذشته تیم‌های عملیاتی یگان تکاوری امام حسین(ع) دیهوک خراسان جنوبی با اجرای طرح های عملیاتی اطلاعاتی و شناسایی دقیق تردد و تحرکات قاچاقچیان مواد مخدر ، یک کاروان موتوری اشرار مسلح به استعداد 3 دستگاه موتورسیکلت تیزرو را در محور کویری خور به خوسف شناسایی کردند و به راکبان آن ها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: راکبان موتورسیکلت‌ها به اخطار ماموران توجه نکردند و به محض مشاهده مأموران پلیس به سمت آن‌ها تیراندازی کردند که در تبادل آتش بین پلیس و اشرار مسلح 2 شرور به هلاکت رسید و 2 موتورسیکلت نیز توقیف شد.

مرگ 2 شرور در درگیری با پلیس

فرشید با اشاره به اینکه با برتری حجم آتش پلیس، قاچاقچیان مواد مخدر با برجای گذاشتن 100 کیلوگرم مواد مخدر  و سلاح و مهمات سبک و سنگین خود با یک موتورسیکلت متواری شدند، تصریح کرد: عملیات پلیس برای دستگیری قاچاقچیان متواری شده ادامه دارد.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه از ابتدای سال بالغ بر 25 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شده است، خاطرنشان کرد: پلیس با هوشیاری کامل با هرنوع تحرکی که باعث ناامنی منطقه شود مقابله خواهد کرد و در راه مبارزه با اشرار مسلح و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طبق قانون بدون هیچ گونه اغماضی برخورد خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟