بازداشت عامل مرگ مرد جوان در مهاباد

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی مهاباد گفت: راننده فراری که در یک حادثه تصادف منجر به مرگ یکی از شهروندان شده بود، در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ محمد توحیدی روز جمعه اظهار داشت: برخورد یک دستگاه خودرو پژو با یک نفر عابر پیاده که حین رد شدن از عرض جاده محور سردشت - مهاباد بود، منجر به فوت عابر پیاده شد.

وی ادامه داد: راننده خودرو که با سرعت غیر مجاز در حال حرکت بود به شدت با عابر برخورد و پس از مرگ این شهروند از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی مهاباد اضافه کرد : در این حادثه عابر پیاده در دم جان خود را ازدست داده بود و توسط عوامل امداد و نجات به سردخانه بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان منتقل شده بود.

سرهنگ توحیدی به اقدامات پلیس در جهت شناسایی و دستگیری عامل این حادثه اشاره کرد و گفت: با اقدامات هوشمندانه کارکنان پلیس آگاهی و استفاده از دوربین های مداربسته، خودروی مورد نظر شناسایی و راننده متواری در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.

وی بیان کرد: پس از بررسی‌های صورت گرفته، متهم با تشکیل پرونده جهت انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد.

وی با قدردانی از تعامل و مشارکت مردمی با پلیس در راستای برخورد با جرایم از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه تولید و توزیع انواع مواد مخدر مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟