بازداشت راهزنان مسلح جاده های 2 استان ایران

راهزنان مسلح جاده های لرستان و استان مرکزی که باند زورگیری تشکیل داده بودند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری و انهدام باند زورگیران و سارقان مسلح جاده‌ای و اعتراف آنان به 5 فقره سرقت مسلحانه جاده‌ای در استان‌های مرکزی و لرستان خبر داد.

سردار حسن مفخمی شهرستانی ظهر امروز در بیان جزئیات این خبر بیان داشت: در سال گذشته با وقوع چندین مورد زورگیری و سرقت مسلحانه از خودروهای شوتی توسط افرادی ناشناس در محل‌های خلوت در محورهای مواصلاتی شهرستان شازند، بررسی موضوع به صورت تخصصی از سوی کارآگاهان پلیس استان و با همکاری پلیس شازند دنبال شد.

راهزنان جاده ای لباس پلیس به تن داشت / در کردستان لو رفتند

به گزارش رکنا، وی افزود: سرانجام با بهره‌گیری از اقداماتی تخصصی، اعضای این باند سرقت مسلحانه در یکی از استان‌های هم‌جوار شناسایی شدند و برنامه‌ریزی عملیاتی لازم برای دستگیری آنان آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی، تیم‌هایی متشکل از مأموران انتظامی شهرستان شازند و کارآگاهان پلیس آگاهی استان به محل زندگی سارقان اعزام و با مراقبت‌های نامحسوس شبانه‌روزی انجام شده، اعضای این باند سه نفره سرقت شناسایی شدند.

مفخمی شهرستانی اضافه کرد: در عملیاتی هماهنگ، هر سه نفر سارق دستگیر و برای سیر مراحل قانونی و تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان انتقال شدند.

وی خاطرنشان کرد: با استفاده از روش‌های تخصصی کارآگاهان پلیس و با تکمیل اسناد و مدارک لازم، اعضای این باند به پنج فقره سرقت مسلحانه جاده‌ای و دو فقره سرقت نافرجام مسلحانه در جاده‌های استان‌های مرکزی و لرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: دستگیرشدگان در این عملیات، با تکمیل تحقیقات پلیس برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟