بازداشت خطرناک ترین مرد آبادان / عهد مرگ بین 2 برادر گنده لات شکست + عکس

چندی قبل سرقت مسلحانه‌ای به پلیس مخابره شد که ماموران در تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کرد که ۴ جوان با در دست داشتن اسلحه خودروی پرایدی را به سرقت بردند و در ادامه تیمی از ماموران برای دستگیری این سارقان مسلح وارد عمل شدند.

به گزارش رکنا،  ماموران در تحقیقات میدانی پی بردند که یکی از شرورهای سابقه دار وتحت تعقیب به همراه برادرش و ۲ جوان دیگر در این سرقت مسلحانه نقش داشته است.

برادر شرور معروف آبادانی مغز متفکر برادرش است

 تحقیقات برای دستگیری میلاد  در دستور کار ماموران پلیس آبادان قرار گرفت تا اینکه شامگاه جمعه ۴ تیرماه مخفیگاه برادر میلاد نخلستان‌ها اطراف آبادان شناسایی شد و این در حالی بود که ماموران پی بردند که این متهم نخلستان‌ها را به دوربین مداربسته مجهز کرده تا قبل از حضور ماموران پا به فرار بگذارد.

 ماموران با اقدامات فنی و اطلاعاتی قدم به قدم به مخفیگاه برادر میلاد نزدیک شدند و در این مرحله متهم که خود را در محاصره پلیس دید.

 با اسلحه کلت کمری به قصد خودکشی به سمت خودش تیراندازی کرد که از ناحیه بالای قلب مجروح شد و روی زمین افتاد.

 متهم زخمی به بیمارستان منتقل شد و یک متهم دیگر نیز دستگیر شد و از مخفیگاه متهم ۲ خودروی پراید سرقتی اوراق شده و بیش از ۱۰ مدرک خودروی سرقتی کشف شد.

خودکشی برادر خطرناک ترین مرد آبادان در محاصره پلیس / در نخلستان مجهز به دوربین چه گذشت؟

یک منبع آگاه در گفتگو با رکنا گفت در درتحقیقات صورت گرفته شده توسط پلیس آگاهی آبادان مشخص گردید(امین ق )برادر شرور معروف چندین سرقت مسلحانه انجام داده است وی همچنین سال گذشته دشهرستان خرمشهر با سلاح کلاشینکف به سمت چند نفر تیراندازی کرده بود که این امر باعث جرح 3نفر ونقص عضویک شهروند خرمشهری شد.

متهم همچنین در بهمن 1399اقدام به تیراندازی بسمت شخصی در آبادان با سلاح کلاش کرد که فرد تیر خورده پس از ۴۵روزبه دلیل جراحت فوت کرد.

این منبع آگاه گفت امین ق فرد دستگیر شده  مغز متفکر برادرش میلاد شرور آبادانی است که این دو برادر با هم عهد بسته بودند زنده توسط پلیس دستگیر نشوند و امین در زمان دستگیری قصد داشت خودش را بکشد اما در آخرین لحظه ترجیح داد با کلت خودزنی کند.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟