اسیدپاشی موتورسوار ناشناس به زن جوان

اسیدپاشی حمله‌ای است که نه به قصد قتل، بلکه معمولاً برای انتقام و نابودی زندگی اجتماعی و آینده قربانی انجام می‌شود. اسیدپاسی در غرب تهران وحشت همه را برانگیخت. اسیدپاشی در منطقه یوسف آباد ملارد اتفاق افتاد. خوشبختانه اسیدپاشی فرد موتورسوار موفقیت آمیز نبود و اسید برخوردی با صورت زن نداشت.عامل اسیدپاشی به زن تهرانی دستگیر شد.

به گزارش رکنا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به وقوع حادثه اسیدپاشی در منطقه یوسف‌آباد قوام شهرستان ملارد، گفت: خوشبختانه اسید با صورت زن قربانی تماس نداشته و پرونده به منظور روشن‌شدن ابعاد دیگر و دستگیری فرد خاطی در دستور کار است.

سرهنگ مهدی سرپناه افزود: بعد از ظهر امروز در محدوده منطقه یوسف‌آباد قوام شهرستان ملارد، یک مورد حادثه اسیدپاشی رخ داد.

اسیدپاشی در یوسف‌آباد ملارد

وی اضافه کرد: در این حادثه، یک موتورسوار مقداری اسید را بر روی دستان خانمی ریخته و سپس متواری می‌شود که خوشبختانه اسید با صورت این خانم تماس نداشته است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به انتقال حادثه‌دیده به مراکز درمانی بیان داشت: طی بررسی‌ها و با توجه به اعلام قبلی زن حادثه‌دیده مبنی بر اختلاف و تهدید از سوی خانمی دیگر طی روزهای گذشته، زن متهم در حال حاضر برای اخذ اظهارات در اختیار پلیس است.

سرهنگ سرپناه اظهار داشت: پرونده به منظور روشن‌شدن ابعاد دیگر و ارتباط خاطی با خانم تهدیدکننده در دست بررسی است و فرد خاطی نیز به زودی دستگیر می شود.

آیا این خبر مفید بود؟