هنرپیشه سرشناس نشدم دزدی کردم! / اعترافات یک بازیگر سینما!

بازیگر سیاهی لشکر سینما در آرزوی بازیگر معروف شدن بود و زمانی که متوجه شد نمی تواند بازیگر معروفی شود دست به سرقت تلفن های همراه می زد. این بازیگر تلفن های همراه را در اتوبوس بی‌آرتی سرقت می کرد.

به گزارش رکنا، روزهای پایانی اسفند سال گذشته مردی نزد بازپرس کشیک دادسرای ناحیه 34 تهران رفت و با طرح شکایتی گفت گوشی تلفن همراه و و پول‌هایش در اتوبوس بی‌آرتی سرقت شده است.

پس از این شکایت، پرونده به پلیس آگاهی تهران ارسال شد و در تحقیقات از او مشخص شد فردی با او در اتوبوس دعوا کرده و وقتی پیاده‌شده متوجه سرقت اموالش شده است.

شکایت های مردم از بازیگر دزد

بعد از این شکایت، افراد دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند. باگذشت چند ماه از این دزدی‌های سریالی، چند روز پیش مسافران اتوبوس بی‌آر‌تی متوجه دعوای دو مسافر شدند و قصد پایان دادن به دعوا را داشتند که یکی از مسافران متوجه شد مرد دیگری با سوء‌استفاده از این دعوا، به سمت یکی از مسافران رفته و در حال سرقت گوشی او است. داد و فریاد کرد و با کوبیدن کیفش برسر سارق، او را ناکام گذاشت. همین باعث شد سارق و مردی که دعوا ‌راه انداخته بود، دستگیر و تحویل پلیس شوند. در بازرسی از متهمان، تعدادی گوشی تلفن همراه از آنها کشف شد.

بررسی‌ها نشان می‌داد هر دو متهم بازداشتی سابقه‌دار هستند. وحید یکی از متهمان گفت: «شیفته بازیگری و تئاتر بودم و از نوجوانی شروع کردم. اما شانس نیاوردم و سیاهی‌لشگر سینما و چند فیلم تلویزیونی شدم. وقتی در این مسیر موفق نشدم، به سمت جرم رفته و در زندان با همدستم آشنا شدم. ما با دعوای صوری از مسافران سرقت می‌کردیم.»آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟