بازداشت 2 برادر که تهران را به هم ریختند/ آنها نزد هم بی آبرو بودند

2 برادر خلافکار که سارق خودرو بودند لو رفتند و به زندان افتادند.

 معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی از دستگیری 2 برادر سارق خودرو خبر داد که با همکاری یکدیگر، خودروهای سرقتی را با سند نمره به سایر افراد می فروختند.

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "شمس الدین میرزکی" بیان داشت : کارآگاهان اداره دوم در تحقیقات پلیسی مطلع شدند که خودروها تصادفی که قابل بازسازی و تعمیر نداشته بعد از مدتی در شهرهای غربی کشور در حال تردد است.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان در تحقیقات پلیسی به دست اوردند که خریداران خودروهای تصادفی 2 برادر سارق خودرو می باشند، افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد که خودروهای در حال تردد در شهرهای غربی، فاقد اصالت بوده و پلاک خودرو و مشخصات آن با خودروی فابریک مطابقت نداشته و خودروها سرقتی می باشند.

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران عنوان کرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان هر 2 سارق در عملیات های مستقل دستگیر و 5 فقره سرقت خودرو و فروش آن ها با سند نمره معترف شد.

سرهنگ میرزکی افزود : با اعتراف صریح متهمان به بزه انتسابی هر 2متهم با دستور قضائی برای ادامه تحقیقات و کشف سایر سرقت های ارتکابی تحت نظر می باشند و تلاش برای شناسایی سایر سرقت ها کماکان ادامه دارد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟