حمله وحشیانه 2 قاچاقچی چوب به جنگلبانان ساری + فیلم و عکس
حجم ویدیو: 5.15M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42

2 جنگلبان در منطقه فریم ساری از سوی 2 قاچاقچی هدف ضربات چاقو قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار حوادث رکنا، عصر دوشنبه 10 خرداد امسال 2 قاچاقچی چوب در روستای فریم ساری 2 جنگلبان را هدف ضربات چاقو قرار دادند و 2 جنگلبان منطقه دودانگه برای درمان به درمانگاه روستای فریم منطقه شدند.

حمله به 2 جنگلبان در ساری

حمله به 2 جنگلبان

جواد اسپهبدی یکی از جنگلبانان که هدف ضربات چاقو قاچاقچیان چوب قرار گرفته به رکنا گفت: ساعت 19 دوشنبه 10 خرداد ماه بود که گزارشی مبنی بر اینکه 2 قاچاقچی چوب که از سابقه داران روستا بودند با قطع درخت اقدام به حمل درخت جنگل ها کرده اند که همراه یکی از همکارانم به نام حامد اکبری سوار بر خودرو به محل حرکت قاچاقچیان حرکت کردیم.

وی افزود: در مسیر نیسان 2 قاچاقچی را که با چوب داشتند شناسایی کردیم و به تعقیب آنها رفته تا اینکه در میان راه خودروی قاچاقچیان توقف کرد و یکی از متهمان که سابقه شرارت دارد با در دست داشتن چاقو به سمت ما حمله کرد.

این جنگلبان جوان ادامه داد: متهم با چاقو ابتدا به سمت حامد اکبری رفته و ضربه ای به دست راست او زد و سپس به سمت من آمد و یک چاقو نیز به کمرم زد که در این صحنه حامد اکبری به کمک من آمد اما متهم با چاقو ضربه محکمی به کتف حامد زد و در ادامه اهالی روستا به کمک آمدند و ما را به درمانگاه روستای فریم منتقل کردند.

جواد اسپهبدی عنوان داشت: بعد از اقدامات ابتدایی در درمانگاه و اعلام شکات به ماموران پاسگاه فریم با خودروی شخصی به بیمارستان بوعلی ساری منتقل شدیم و حامد اکبری 2 ساعت در اتاق عمل بود.

حمله به 2 جنگلبان در ساری

آزادی 2 قاچاقچی چوب

شنیده ها حاکی از آن است 2 قاچاقچی جوان که 2 جنگلبان را هدف ضربات چاقو قرار داده اند پس از دستگیری با قرار وثیقه آزاد شده اند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟