قتل پدرام در شرق تهران / زن خائن اعتراف کرد + عکس

مرد مورد علاقه زن جوان پس از جنایت گریخت و با گذشت ۴ سال از این ماجرا پلیس هنوز ردی از وی به دست نیاورده است .

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از چهار سال قبل به دنبال کشته شدن مرد جوانی به نام پدرام در خانه اش در شرق تهران آغاز شد .شواهد نشان می‌داد این مرد در غیاب همسرش با ضربه های متعدد چاقو از پا در آمده‌است.

پلیس به بررسی پرداخت و همسر پدرام به نام ناهید به ماموران گفت :من و همسرم سالهاست با هم زندگی می کنیم و صاحب یک پسر هستیم .ما رابطه خوبی با هم داشتیم .من برای مهمانی همراه پسرم به خانه خواهرم رفته بودم اما وقتی به خانه برگشتم با جسد خونین همسرم روبه رو شدم .نمیدانم چه کسی شوهرم را کشته است .

در حالی که شواهد نشان می‌داد این مرد قربانی جنایت یک آشنا شده و احتمالاً قاتل یا قاتلان کلید در خانه را داشته و قربانی را غافلگیر کرده اند فرضیه دست داشتن زن جوان در قتل شوهرش قوت گرفت .

وقتی پلیس به بررسی پیامک های ارسال شده از گوشی ناهید پرداخت به رابطه پنهانی وی با یک مرد جوان به نام امیر پی برد.

به این ترتیب ناهید بازداشت شد .

وی گفت قبول دارم از مدتی قبل با مرد جوانی به نام امیر رابطه دوستانه برقرار کردم و گاهی اوقات با او تلفنی صحبت میکردم اما من از نحوه قتل شوهرم اطلاعی ندارم.احتمالا امیز نقشه قتل را کشیده و ان را اجرا کرده است.

پلیس به ردیابی امیر پرداخت اما نتوانست نشانی از وی به دست بیاورد.

زن جوان در بازجویی‌های بعدی پرده از جنایت برداشت و دو قاتل اجاره ای را لو داد .

وی گفت : من و شوهرم همیشه با هم اختلاف داشتیم .من می خواستم از او جدا شوم اما همسرم راضی به طلاق نبود. وقتی ماجرا را با امیر در میان گذاشتم او نقشه قتل شوهرم را کشید .من کلید خانه را به امیر دادم و او دو مرد را برای کشتن شوهرم اجیر کرد. آن روز طبق نقشه من و پسرم از خانه بیرون رفتیم تا امیر و دوستانش به نام های سهیل و رامین وارد خانه شوند .چند ساعت بعد امیر برایم پیامک ارسال کرد و از من خواست مبلغ ۲۵ میلیون تومان به حساب سهیل و رامین واریز کنم .

به دنبال اظهارات این زن ، دو قاتل اجاره ای ردیابی و بازداشت شدند و به مشارکت در قتل اعتراف کردند .

در حالی که چهار سال از این ماجرا گذشته بود پلیس نتوانست ردی از امیر به دست بیاورد .به همین پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و سهیل و رامین به اتهام مشارکت در قتل و ناهید به اتهام معاونت از خود دفاع کردند .

در ابتدای جلسه وکیل اولیای دم به دفاع پرداختند از طرف پسر قربانی درخواست قصاص را مطرح کرد .

سهیل گفت :من امیر را از قبل می شناختم. امیر از من خواسته بود تا همراه او به خانه مرد جوان برویم .ما با کلیدی که ناهید به امیر داده بود در را باز کردیم و وارد آنجا شدیم .من و سهیل و امیر هر کدام ضربات چاقو را به پدرام زدیم. اما ضربه اصلی که به قفسه سینه پدرام وارد شد را امیر خودش به او زد. ضربه های دیگر که من و رامین به قربانی زدیم کشنده نبود.

رامین نیز حرفهایی همدستش را تایید کرد و گفت :قبول دارم چند ضربه به پدرام زدم اما ضربه کشنده نبود. ضربه اصلی را امیر خودش و به تنهایی به قفسه سینه پدرام زد و کار را تمام کرد .

سپس ناهید به اتهام معاونت در قتل شوهرش به دفاع پرداختند و منکر اتهامش شد.وی گفت: قبول دارم با امیر رابطه عاشقانه داشتم اما من اطلاعی از نقشه او برای قتل نداشتم و نمیدانستم قرار است شوهرم را بکشد. او خودش دو متهم دیگر را برای قتل اجیر و با خود همراه کرده بود. من قبلا تحت فشار روانی در پلیس آگاهی اعتراف کرده بودم کلید خانه را به امیر داده ام. بعد از کشته شدن شوهرم،از امیر هیچ اطلاعی ندارم و نمی دانم کجا گریخته است.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟