دسیسه شیطانی 4 مرد برای تاجر پسته در تهران! + جلسه دادگاه

رسیدگی به این پرونده با شکایت تاجر جوانی آغاز شد .وی که به پلیس آگاهی رفته بود از چهار مرد جوان که در شرکت عمرانی کار می‌کردند شکایت کرد .

به گزارش رکنا، تاجر جوان گفت :من وارد کننده پسته هستم .برای نظم دهی به پسته ها نیاز به دستگاهی خارجی داشتم .به همین خاطر با چهار مرد جوان که مدعی بودند در شرکت عمرانی کار می‌کنند و با کشورهای خارجی در ارتباط هستند آشنا شدم. انها می‌گفتند می‌توانند در پوشش شرکت عمرانی دستگاه مورد نظر را از آلمان به ایران وارد کنند .به همین خاطر مبلغ ۱۴ میلیارد تومان به حساب آنها واریز کردم و آنها مدارکی به من دادند که نشان می داد مبلغ را به حساب شرکت آلمانی واریز کرده اند .اما با گذشت چندین ماه هیچ خبری از وارد شدن دستگاه مورد نظر نشد .

تاجر جوان ادامه داد :چند بار که با مردان جوان تماس گرفتم پاسخم را ندادند و بعدها فهمیدم آنها در پوشش شرکت عمرانی دست به کلاهبرداری زده‌اند . من از آنها شکایت دارم .

با شکایت تاجر جوان چهار متهم ردیابی و بازداشت شدند و مشخص شد آنها پول را به حساب شرکت آلمانی واریز نکرده با نشان دادن قرار داد جعلی مرد تاجر را فریب داده‌اند .آنها به اتهام کلاهبرداری شبکه ای در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند .

در ابتدای جلسه شاکی گفت :متهمان بعد از دستگیری مبلغ ۱۴ میلیارد را به حسابم واریز کرده‌اند تا رضایتم را جلب کنند. اما کاری که آنها انجام دادند باعث شدند ضرر چند میلیاردی ببینم .به همین خاطر از جنبه عمومی برای آنها درخواست مجازات دارد.

سپس چهار متهم یک به یک دفاع پرداختند و ابراز پشیمانی کردند.

آنها گفتند :وقتی با تاجر جوان آشنا شدیم تصمیم به کلاهبرداری گرفتیم و به دروغ گفتیم می توانیم در پوشش شرکت عمرانی دستگاه مورد نظر را از کشور آلمان به ایران وارد کنیم .ما برگه جعلی را به او دادیم و گفتیم پول را به حساب شرکت آلمانی واریز کرده ایم.می خواستیم با پول او کار کنیم و مدتی بعد پول را به او برگردانیم که تاجر جوان متوجه ماجرا شد و از ما شکایت کرد.

با پایان دفاعیات متهمان قضات وارد شور شدند تا برای آنها حکم صادر کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟