این 2 زن و 2 مرد را می شناسید؟ / امیر ماهی رئیس باند بود + عکس اختصاصی

باند امیر ماهی در تهران متلاشی کرد و در این باند 2 زن نیز دستگیر شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 2 زن و 2 مرد زورگیر که با همکاری یکدیگر یک دستگاه خودرو ر سرقت کرده بودند، خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "جلیل موقوفه ای " با اعلام این خبر بیان داشت: درپی وقوع زورگیری و سرقت یک دستگاه خودرو پژو پارس در خیابان نازی آباد توسط 2 زن و 2 مرد، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت کلانتری 130 نازی آباد قرار گرفت.

زورگیران محله نازی آباد در دام پلیس

وی تصریح کرد: در بررسی های اولیه مشخص شد که زورگیران در سطح شهر پرسه زنی کرده و سوژه های خود را از بین شهروندای که به صورت انفرادی در محل های خلوت تردد می کردند انتخاب و در یک فرصت مناسب با طعمه کردن 2 زن راه مال باخته را سد و سپس با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت اموال او می کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی در نهایت موفق به شناسایی هر 4 زورگیر شده و پس از ردزنی آن ها در منطقه نازی آباد تهران، در یک عملیات نامبردگان را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

باند امیر ماهی در تهران به دام افتادند

سرهنگ موقوفه ای ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی متهمان با مشاهده مستندات پلیس لب به اعتراف گشوده و به سرقت پژو پارس با شیوه زورگیری اعتراف کردند و با تلاش بی وقفه ماموران کلانتری 2 قبضه سلاح سرد و خودرو مسروقه کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟