سرقت انتقام جویانه در صحنه دعوای داخل پمپ بنزین

پسر جوان در درگیری با جوان موتور سوار برای انتقام گیری دست به سرقت میلیونی زد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران گفت: ساعت 2 بعد ازظهر 10 بهمن ماه سال گذشته شهروندی 36 ساله با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و اظهار کرد، در پمپ بنزین درحال سوخت گیری موتور سیکلتم بودم که ناگهان یک خودروی پراید سفید رنگ با وی تصادف و راننده از داخل خودرو پیاده و با بنده درگیر می شود و پس از ترک محل متوجه شدم مبلغ 30 میلیون ریال وجه نقدی که همراه داشتم سرقت کرده است.

سرقت پول در صحنه درگیری

وی عنوان کرد: با حضور گشت کلانتری 110 شهدا در محل پرونده پس از تحقیقات اولیه به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ برای شناسایی متهم ارجاع می شود که کارآگاهان در تحقیقات میدانی موفق شدند پلاک انتظامی خودروی متهم را شناسایی کنند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی ابراز داشت: در بررسی های پلیسی مشخص شد، خودرو متعلق به شخصی به نام محمد 28 ساله فاقد سابقه کیفری است و در ادامه مخفیگاه وی در حوالی خیایان پاسدار گمنام شناسایی شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در نهایت 25 فروردین ماه در یک عملیات پلیسی ، متهم دستگیر و خودروی وی به پارکینگ انتقال یافت.

سرهنگ کنجوریان افزود: متهم در تحقیقات مقدماتی بدوا منکر هرگونه سرقت گردیده که پس از مواجه با ادله بدست آمده از صحنه سرقت مواجهه حضوری با شاکی در نهایت لب به اعتراف گشوده و ضمن اعتراف به سرقت از شاکی از جرم خود ابراز ندامت کرد.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی گفت: متهم در بازجویی های پلیسی اظهار داشت: سرقت را در حال عصبانیت و به قصد انتقام از مال باخته انجام داده است.

وی خاطر نشان کرد: متهم پس از تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟