ساعت 12 شب یکشنبه 12 اردیبهشت زن جوانی نگران و ناراحت با پلیس تماس گرفت و گفت: خواهرم مینا به تنهایی زندگی می‌کند، اما از دیشب هر چه با او تماس گرفتم جواب تلفنم را نمی‌داد.

به گزارش رکنا، همین مسأله باعث شد که راهی خانه مجردی اش در خیابان نیاوران شوم. اما هر چه زنگ می‌زنم در را باز نمی‌کند احتمال می‌دهم برای او حادثه‌ای رخ داده است. بدنبال این تماس، مأموران کلانتری 101 تجریش پس از هماهنگی‌های قضایی با بازپرس مصطفی واحدی به کمک مأموران آتش نشانی وارد خانه مینا شدند و به محض ورود با جسد زن جوان در حالی که بین میز و صندلی افتاده بود، مواجه شدند که آثاری از ضرب و جرح و کبودی در بدن زن جوان به چشم نمی‌خورد.

متخصصان پزشکی قانونی نیز زمان مرگ را حدود 10 ساعت قبل از کشف جسد اعلام کردند. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد زن 31 ساله که پس از ازدواج ناموفقش به تنهایی زندگی می‌کرد در یک شرکت کامپیوتری به‌عنوان مهندس مشغول به کار بوده است.

بدین ترتیب تیم تحقیق به سراغ دوستان زن جوان رفتند که یکی از آنها گفت: مینا بیماری و مشکل خاصی نداشت، فقط روز قبل به دکتر زیبایی رفته و برای رفع تیرگی زیر چشم‌هایش دارویی تزریق کرده بود که خیلی درد داشت و می‌نالید. بعد هم جسد وی برای بررسی علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد.

جسدی در انتهای باغ

دومین حادثه ساعت 7:20 دقیقه صبح دوشنبه 13 اردیبهشت از سوی مأموران کلانتری 140 باغ فیض اعلام شد. مرد 27 ساله‌ای به طرز مرموزی در انتهای باغی در آن محدوده فوت کرده بود.

دوستان مرد جوان که جسد را پیدا کرده بودند در تحقیقات اعلام کردند: برای پرورش دام این باغ را اجاره کرده بودیم و قرار بود صبح برای تعطیلات به مسافرت برویم. دیشب حال بهرام خوب بود و خوابیدیم اما صبح که بیدار شدیم از بهرام خبری نبود. دنبالش گشتیم که ناگهان با جسدش در انتهای باغ مواجه شدیم.

او روی تخته سنگی افتاده بود و نمی‌دانیم چه اتفاقی برایش رخ داده است. بهرام هیچ مشکلی نداشت و حدود یک سال قبل هم مواد مخدر را ترک کرده بود. بررسی‌ها نشان می‌داد که از زمان مرگ حدود 4 ساعت گذشته و باتوجه به مرگ مشکوک مرد جوان، جسد به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت مرگ مشخص شود. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟