علت مرگ خانم دبیر اول سفارت سوئیس در برج کامرانیه چیست؟!

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، زن 51 ساله ای که از طبقه 18 برجی در کامرانیه سقوط کرده بود  تبعه سوئیس است و دبیراول سفارت سوئیس در ایران بوده است.

تا  این لحظه معمای مرگ و دلیل زن 51 ساله سوئیسی مشخص نیست و اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

جزییات جدید از جنازه خانم کارمند سفارت سوئیس در کامرانیه

 جسد زن 51 ساله که در سفارت سوئیس کار می‌کرد در کامرانیه کشف شد.

سخنگوی اورژانس کشور؛ فردی که از برج سقوط کرده است یک خانم ۵۱ ساله است و زمانیکه در محل حاضر شدیم هیچ علائم حیاتی نداشت.

در پی حادثه سقوط فردی از یک برج ۱۷ طبقه، مجتبی خالدی گفت: ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه امروز صبح از طریق پلیس ۱۱۰ ماموریتی مبنی بر سقوط فردی از یک برج به اورژانس داده شد.

وی گفت: ماموران بالافاصله در محل حاضر شدند. این فرد یک خانم ۵۱ ساله است که از طبقه ۱۷ برج محل مسکونی خود در یکی از برج‌های کامرانیه سقوط کرده بود.

خالدی افزود: بعد از اینکه ماموران اورژانس در محل حاضر شدند فرد فاقد هرگونه علائم حیاتی بود. این در حالیست که زمان سقوط فرد هم مشخص نیست. تنها اطلاعات بدست آمده از این فرد حاکی از این است که او در سفارت سوئیس کار می‌کرد.

به گفته سخنگوی اورژانس کشور اطلاعات تکمیلی دیگری از این فرد در اختیار اورژانس نیست و اخبار تکمیلی متعاقبا از طریق پلیس اعلام خواهد شد.

با دستور بازپرس ویژه قتل تیمی از اداره 10 پلیس آگاهی تهران، پزشکی قانونی و تشخیص هویت وارد عمل شدند تا با بررسی های پلیسی و پزشکی جزئیات مرگ دبیر اول سفارت سوئیس را در سقوط از طبقه 18 برج کامرانیه را فاش کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟