سلاخی جوان ساروی در بلوار کشاورز

 قاتل فراری در کمتر از 2 ساعت بازداشت شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ ناصر علی صفر پور فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر درگیری افرادی در بلوار کشاورز ساری بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ به محل اعزام شدند.

او افزود: در این حادثه فردی ۲۹ ساله که از ناحیه کمر و شکم با ضربات چاقو به شدت مجروح شده بود توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و موضوع توسط ماموران در دست بررسی قرار گرفت.

سرهنگ صفرپور با اشاره به این که مصدوم به علت شدت جراحت‌های وارده ۲ روز پس از این حادثه در بیمارستان جان باخت، گفت: ماموران اقدامات اطاعاتی را برای شناسایی و دستگیری عاملان این حادثه و عامل اصلی ارتکاب به این جنایت آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه ماموران موفق شدند در کمنر از ۲ ساعت متهم اصلی اظن پرونده و ۲ نفر دیگر از همدستانش را که از محل متواری شده بودند دستگیر کنند.

صفر پور با بیان این که متهم در بازجویی‌های به عمل آمده صراحتا به قتل اعتراف کرد، گفت: متهمان علت این درگیری را اختلافات شخصی خود با مقتول عنوان کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری افزود: متهم پس از تشکیل پرونده با قرار قانونی مناسب از سوی مرجع قضائی، روانه زندان شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟