شلیک مستقیم مرد مسلح به پلیس ماهشهر / بازداشت مردان نقاب دار !

  سرپرست فرمانداری ماهشهر گفت: یکی از عاملان تیراندازی به سمت ماموران نیروی انتظامی این شهرستان در یکی از مراسم برگزار شده، مجروح و دستگیر شد.

به گزارش رکنا،فریدون بندری در این خصوص اظهار داشت: عصر روز پنج‌شنبه بر خلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا و شرایط خاص موجود در شهرستان، یک مراسم ختم و عزاداری در مرکز شهر برگزار شده بود.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

وی افزود: در این مراسم افرادی بنا بر یک رسم غلط ، اقدام به تیراندازی کردند که مأموران انتظامی شهرستان پس از آگاهی از این موضوع، بلافاصله به محل اعزام شدند.

پشت پرده تیراندازی در ماهشهر

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: مأموران کلانتری ۱۱ این شهرستان با حضور در محل، افرادی نقاب‌زده را مشاهده کردند که در حال تیراندازی هوایی بودند.

این افراد قانون‌شکن به محض مشاهده مأموران انتظامی اقدام به تیراندازی مستقیم به سوی آنها کردند که مأموران نیز ناچار به تیراندازی متقابل شدند.

وی با بیان اینکه یکی از عاملان تیراندازی‌ها مجروح و توسط مأموران نیروی انتظامی دستگیر شد افزود: عملکرد بسیار خوب و به موقع نیروی انتظامی و کلانتری در برخورد با عوامل برگزاری مراسم و تیراندازی‌های عصر پنج‌شنبه در این شهرستان، قابل تقدیر است.

بندری عنوان کرد: پیام‌های مکرر مردمی حاکی از اعلام رضایت عمومی از مداخله جدی کلانتری ۱۱ در جلوگیری و برخورد با عوامل برگزاری این مراسم و تیراندازی‌ها بوده است.

وی بیان کرد: نیروهای انتظامی، امنیتی و سیستم قضایی در برخورد با عوامل برگزاری مراسم در شرایط کرونایی و انجام هرگونه تیراندازی، بسیار جدی و مصمم هستند.

در حال حاضر هفت شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۱۵ شهرستان نارنجی و پنج شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟