مرگ متادونی دختر 12 ساله که می خواست آب بخورد

شربت متادون شبیه آب است و او هم اطلاعی از موضوع نداشت، شربت ترک اعتیاد را به جای آب خورده بود وقتی ما متوجه حال وخیم او شدیم او را به بیمارستان بردیم که اقدامات پزشکی برای نجات وی موثر واقع نشد و دخترم پس از گذشت چند روز جان خود را از دست داد.

به گزارش رکنا، دختر ۱۲ساله ای که شربت متادون (شربت ترک اعتیاد) را به جای آب نوشیده بود پس از گذشت چند روز به دلیل عوارض ناشی از مسمومیت در بیمارستان جان سپرد.

 صبح روز گذشته، کادر درمانی بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد در تماس با ماموران انتظامی، مرگ دختر نوجوانی به دلیل عوارض ناشی از مسمومیت را گزارش دادند.

در پی دریافت این خبر، بلافاصله عوامل انتظامی با حضور در بیمارستان و تایید درستی خبر، ماجرا را به قاضی علی موحدی راد (قاضی ویژه قتل عمد) اطلاع دادند.

چگونگی مرگ دختر ۱۲ساله

این گزارش حاکی است: با دستورات مقام قضایی، تحقیقات درباره چگونگی مرگ دختر ۱۲ساله آغاز شد. پدر این دختر که مورد بازجویی قرار گرفته بود اظهار داشت: چند روز قبل دخترم در یخچال را باز کرده بود تا آب بخورد اما متاسفانه یکی از بستگانم داخل قوطی یک بار مصرف آب، شربت متادون ریخته بود.

وی اضافه کرد: چون شربت متادون شبیه آب است و او هم اطلاعی از موضوع نداشت، شربت ترک اعتیاد را به جای آب خورده بود وقتی ما متوجه حال وخیم او شدیم او را به بیمارستان بردیم که اقدامات پزشکی برای نجات وی موثر واقع نشد و دخترم پس از گذشت چند روز جان خود را از دست داد.

به دنبال اظهارات این مرد، روز گذشته قاضی ویژه قتل عمد، دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد و بررسی های پلیسی درباره زوایای پنهان این ماجرا ادامه یافت. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟