انهدام خفن ترین باند تبهکاری در تهران / شاهرخ رییس این باند بود + جزئیات

شاهرخ که با تشکیل یک باند در تهران و شهرهای شمالی با لباس پلیس و شیوه های دیگر دست به سرقت زده بود دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا،سرهنگ کارآگاه "حیدر گودرزی"  رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو تحت پوشش مأمور با همدستی چند نفر، تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص پایگاه نهم پلیس آگاهی با توجه به حساسیت موضوع مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

سرقت در نقش مامور

 گودرزی عنوان کرد: با بررسی پرونده مشخص شد که مال باختگان در اظهارات مشابهی اعلام کردند، سارقان که لباس فرم نظامی بر تن داشتند خود را مامور معرفی و به بهانه بازرسی، خودروهای آنان را متوقف و با پیاده کردن مال باختگان، بلافاصله خودرو را سرقت کرده اند.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی با بیان اینکه مشخصات خودروهای مال باختگان در سامانه پلیس ثبت شد، ابراز داشت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد یکی از سارقان که با خودروی تیبا سرقتی در شهرستان قرچک تردد دارد به بهانه اجاره کردن، یک دستگاه بازی کامپیوتری ps4 بیمه نامه ای خودرویی را گرو گذاشته و دستگاه بازی را سرقت کرده است.

این مقام انتظامی ابراز داشت: با بررسی بیمه نامه معلوم شد که سارقان در شهرستان رشت با ورود به دفتر نمایندگی بیمه 60 فقره اوراق بیمه و سایر اموال آن را سرقت و مالک دفتر بیمه نیز شکایتی در شهرستان رشت طرح کرده است.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه با تجمیع تحقیقات میدانی کارآگاهان موفق شدند، تصویر سارق دستگاه بازی را به دست بیاورند، افزود: مخفیگاه متهم در شهرستان ورامین شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی وی در مخفیگاهش دستگیر و خودروی تیبای مسروقه نیز از آن مکان کشف شد.

وی اظهار کرد: متهم به سرقت خودرو با همکاری 3 تن از همدستانش اعتراف و مشخص شد که سرکرده این باند فردی به نام "شاهرخ" است.

شناسایی مخفیگاه شاهرخ

این مقام انتظامی با بیان اینکه مخفیگاه شاهرخ در دولت آباد شناسایی و پس از مراقبت های ویژه پلیسی مشخص شد که وی در خانه مجردی اش تردد ندارد، افزود: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه وی در کارخانه ای متروکه در فشافویه کشف و ماموران موفق شدند وی را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از خانه مجردی اش 3 دستگاه خودروی مسروقه کشف شد.

وی ادامه داد: شاهرخ در بررسی های پلیسی به 9 فقره سرقت خودرو معترف و اظهار کرد، با تغییر پلاک خودرو های سرقتی به شهرهای شمالی مراجعه و مرتکب 15 فقره سرقت از منازل ویلایی شده است.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بیان کرد: همچنین شاهرخ معترف شد، با سرقت اوراق بیمه نامه ها از نمایندگی بیمه، 20 دستگاه بازی رایانه ای ps4 دیگر نیز اجاره و سپس سرقت کرده اند.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه موضوع به فرماندهی انتظامی شهرستان های آمل، رشت، رامسر، نور و... منعکس و تعدادی از مال باختگان شناسایی شده اند، گفت: در عملیات های مستقل دیگری، 2 همدست متواری متهمان دستگیر شده اند.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه تمامی اعضای این باند با قرارهای قانونی از سوی مراجع قضائی روانه زندان شده اند، گفت: پس از انهدام این باند حرفه ای، بحمدالله سرقت های خودرو تحت پوشش مامور در سطح حوزه شهرستان ری متوقف شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟