فیلم لحظه چاقوکشی خونین در  سوپر مارکت مرد تهرانی
حجم ویدیو: 23.30M | مدت زمان ویدیو: 00:02:42

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

مرد جوان با چاقویی که در دست داشت 2 جوان را در مغازه سوپر مارکت هدف ضربات چاقو قرار داد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار حوادث رکنا، سرهنگ محمد کالوسی سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران گفت: چندی قبل فیلم چاقوکشی مرد جوانی در یک سوپرمارکت منتشر شد.

وی افزود: همانطور که در فیلم مشاهده می کنید مرد جوان با حالت قدرتنمایی کاذب از 2 پسر جوان می خواهد که از مغازه سوپرمارکت خارج شوند و وقتی آن دو جوان از ترس خارج نمی شوند مرد جوان با گستاخی وارد مغازه شده و به هر یک از آنها 3 تا 4 ضربه چاقو می زند.

سرهنگ کالوسی ادامه داد: شاکیان عنوان کردند که متهم قصد سرقت پول های آنها را داشته و حتی 2 میلیون تومان پول نقدی که همراهشان بوده را روی زمین می اندازند که متهم آنها را با چاقو هدف قرار می دهد که خیلی زود ماموران کلانتری 164 قائم وارد عمل شده و در کمتر از 72 ساعت متهم را در خانه اش دستگیر می کنند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهم از بیرون از مغازه چاقو را از جیب بیرون کشیده و اگر چاقو به گردن و شراین اصلی برخورد می کرد اتفاق ناگواری برای 2 جوان رقم می خورد.

چاقوکشی خونین در مغازه سوپر مارکت

متهم که مرد جوانی است ادعا می کند پس از اینکه هدف دزدان قرار میگیرد عصبانی شده و وقتی با این 2 جوان چشم تو چشم می شود به آنها حمله می کند.

سابقه داری؟

10 سال قبل بخاطر مواد مخدر دستگیر شدم که بعد از آن دیگر خلاف نکردم و اعتیادم را نیز ترک کردم.

شنیدم قصد زورگیری از 2 جوان را داشتی؟

نه، خانه ما انتهای همان کوچه ای است که سوپرمارکت در سر خیابان قرار دارد. آن شب از من زورگیری شد که عصبانی شدم و وقتی سر کوچه آمدم یکی از این 2 جوان با موبایل حرف می زد و فحاشی می کرد و به همه ناسزا میگفت، من هم عصبانی بودم با آنها درگیر شدم.

اگر باعث مرگ آنها می شدی چه می کردی؟

اشتباه کردم و پشیمانم .

بنا بر این گزارش، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟