اعتراف به قتل زن جوان 30 ساله در زابل / انتقامجویی با شلیک گلوله

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری قاتل زن جوان زابلی در کمتر از ۳۰ دقیقه پس از وقوع جنایت ، دراین شهرستان خبر داد.

سردار "احمد طاهری بیان داشت: در تاریخ ۱۷ فروردین ماه سال جاری در پی قتل مسلحانه زنی ۳۰ ساله در محله حسین آباد شهرستان زابل، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱ جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: با حضور ماموران پلیس در محل و انجام تحقیقات میدانی و هدایت فرمانده انتظامی شهرستان مشخص شد این زن جوان طی یک نزاع با شلیک سلاح شکاری به وسیله برادرش به قتل رسیده و متهم از محل متواری شده است.

دستگیری قاتل 41 ساله در زابل

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با تحقیقات و بررسی‌های انجام شده قاتل ۴۱ ساله شناسایی و درنهایت با اشراف اطلاعاتی پلیس مخفیگاه وی در کمتر از ۳۰ دقیقه از وقوع قتل شناسایی که در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه او یک قبضه سلاح شکاری که بوسیله آن مرتکب قتل شده بود کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با قدردانی از انتظامی شهرستان زابل به دلیل سرعت عمل ماموران در دستگیری قاتل، بیان داشت: متهم در تحقیقات پلیسی به بزه انتسابی باهمدستی برادرش اعتراف و انگیزه قتل را اختلافات و درگیری قبلی و انتقام جویی با خواهر و دامادش عنوان کرد.

او خاطرنشان کرد: طی یک عملیات منسجم دیگر برادر متهم نیز دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان در پایان با تاکید بر اینکه بزرگان طوایف وریش سفیدان نقش بسزایی در پیشگیری از نزاع‌های دسته جمعی دارند و می‌توانند اختلافات طایفه‌ای و قدیمی را حل و فصل و طرفین را به سازش دعوت کنند گفت: با مشارکت و ورود بزرگان طوایف وریش سفیدان است که می‌توان از وقوع بسیاری اتفاقات ناگوار مانند قتل، نقص عضو و صدمات جبران ناپذیر جلوگیری کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟