بابای نسرین آبروی دخترش را در محل کارش برد / در تهران رخ داد

پدر نسرین بخاطر تسویه حساب مالی با صاحب کار دخترش دست به سرقتمیلیونی از کارگاه تولیدی پوشاک زد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران گفت: 9 اسفند ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت از کارگاه تولیدی پوشاک به دادخواهی یکی از شهروندان در کلانتری 128 تهران نو تشکیل و با دستور قضائی پرونده به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: پیرامون موضوع از شاکی پرونده تحقیق و وی اظهار کرد، دارای کارگاه تولید پوشاک می باشم و 2 نفر به نام های امیر و نسرین بعنوان خیاط و کارگر چرخ کار در کارگاه و مجموعه مشغول به کار و فعالیت می باشند .

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: شاکی ادامه داد، : در طول مدت حضور نسرین، پدرش به اسم کامران چندین مرتبه به کارگاه تردد داشته که علت را از دخترش جویا شدم لیکن وی عنوان کرد پدرش برای سرکشی به وی به محل کارگاه مراجعه کرده است تا اینکه در تاریخ 10 دی ماه بدلیل اثاث کشی منزلم در محل کار خود حضور نداشتم و فردای آن روز با مراجعه به کارگاه متوجه شدم مقادیر زیادی پوشاک و پارچه به ارزش تقریبی 160 میلیون تومان به سرقت رفته است. موضوع را با کارگران خود در میان گذاشتم ولی در باب موضوع و خروج اموال اظهار بی اطلاعی کردند.

سرقت برای تسویه حساب مالی

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارگران تولیدی پوشاک اظهار بی اطلاعی از سرقت اموال تولیدی می کردند، تصریح کرد: در ادامه از پدر نسرین به نام کامران تحقیق که وی نیز اظهار بی اطلاعی از سرقت کارگاه کرد.

سرهنگ کنجوریان توضیح داد: کامران در ادامه تحقیقات پلیسی اظهار داشت، چندی قبل مبلغ 90 میلیون تومان وجه نقد را بابت شراکت در اختیار وحید (شاکی پرونده) قرار داده و بدلیل اعتمادی که مابین طرفین وجود داشت قراردادی تنظیم نشد و تنها یک فقره چک بابت ضمانت از او دریافت و مقرر شد که از وجه پرداختی مذکور پارچه خریداری و پس از تبدیل به البسه، سود حاصل از فروش پوشاک بین آنان تقسیم شود. ولی پس از مدتی متوجه شدم بخشی از وجه بابت خرید پارچه مورد استفاده قرار گرفته و مابقی وجه را خود شاکی مورد استفاده شخصی خود قرار داده است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی اعلام کرد: شواهد و قرائن بدست آمده نیز موئید این بود بین شاکی و پدر نسرین اختلاف مالی بروز کرده و کامران نسبت به چک شاکی را برگشت زده است و اموال با اطلاع خود شاکی از کارگاه خارج و به محل امنی واقع در منزل خود برای فروش انتقال داده شد که اظهارات شهود نیز موید همین موضوع می باشد.

بازداشت پدر نسرین کارگر کارگاه

سرهنگ کنجوریان افزود : کارآگاهان با بررسی، پیگیری و جمع بندی دلایل و مدارک موجود متوجه می شوند شکایت شاکی کذب و مقرون به صحت نمی باشد. در ادامه ماموران به محل دپوی اموال مسروقه عزیمت، تمامی اموال مورد ادعای شاکی شامل تعداد نه طاقه انواع پارچه، تعداد ده کیسه انواع لباس های مردانه کشف، ضبط و به پایگاه منتقل و برابر صورتجلسه تنظیمی عینا به شاکی مسترد شد..

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران در پایان گفت: با توجه به موضوع مطروحه و اینکه موضوع صرفا اختلاف حساب بوده نهایتا طرفین با یکدیگر مصالحه و نسبت به جلب رضایت همدیگر اقدام کردند در نهایت نتایج اقدامات و تحقیقات صورت گرفته به دادسرا گزارش و ارسال شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟