فیلم شیره کشی با پیک نیک در اتوبوس پر از مسافر / راننده بازداشت شد
حجم ویدیو: 1.26M | مدت زمان ویدیو: 00:00:14

به گزارش رکنا،  دادیار حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده قضائی برای راننده اتوبوس متخلف خبر داد.

ابوالفضل احمدزادهدر زاهدان اظهار داشت: پس از انتشار کلیپ استعمال‌ مواد مخدر توسط پرسنل یک اتوبوس مسافربری در مسیر سراوان- چابهار در فضای مجازی ، با توجه به اینکه موضوع مستقیماً با امنیت جانی مسافران و حقوق عامه مردم مرتبط بود، رسیدگی پرونده در اولویت کار قرار گرفت.

دادیار حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان و بلوچستان افزود: پس از شناسایی راننده و محرز شدن تخلف ارتکابی، پرونده قضائی برای وی تشکیل شد و در نهایت این راننده که با عدم رعایت قوانین و استعمال مواد مخدر حین رانندگی ، سلامت مسافران را به مخاطره انداخته بود به مدت چهار ماه منع خدمات شده و اجازه رانندگی نخواهد داشت و اتوبوس نیز به مدت دو ماه توقیف و به پارکینگ هدایت شد تا دیگر شاهد بروز چنین مواردی در استان نباشیم.

وی با اشاره به اینکه حکم قطعی بعد از طی مراحل قانونی اعلام خواهد شد و این تصمیمات قضائی مقدماتی است، تاکید کرد: دستگاه قضا با هرگونه اقدامی که موجب تضییع حقوق عامه شود به شدت و در سریع‌ترین زمان ممکن برخورد می کندآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟