کلاب هاوس فیلتر می شود ؟ + پاسخ دادستان کل کشور

منتظری دادستان کل کشور در خصوص تصمیم دستگاه قضا برای رفع فیلتر کلاب هاوس پاسخ داد.

به گزارش رکنا، محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور در حاشیه مراسم معارفه دادستان نظامی‌استان تهران، درباره پرونده جهرمی در جمع خبرنگاران گفت: نتیجه این پرونده را از کسی که پرونده دستش است بپرسید.

وی در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان درباره رفع فیلترینگ برخی از سایت ها برای دانشجویان و خبرنگاران گفت: بحث فیلترینگ و رفع آن برای دستگاه‌های مختلف را در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه تصویب کردیم.

منتظری بیان کرد: ما این موضوع را چند ماه است که به تصویب رسانده ایم ، دستگاه‌های مختلف هرکدام باید نیازهای خودشان را اعلام کنند تا بعداز اینکه نیاز آنها به کارگروه رسید در دبیرخانه کارهای لازم انجام شود.

فیلترینگ کلاب هاوس

دادستان کل کشور با بیان اینکه این آمادگی برای ما وجود داشت گفت: ما پیگیری های لازم را انجام دادیم و هم به وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های مربوطه گفتیم تا کار انجام شود درحال حاضر مقدمات امر فراهم شده است اما دستگاه‌ها مقداری در انجام کار تاخیر دارند.

منتظری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا فیلتر کلاب هاوس در دستور کار قرار دارد یا خیر، گفت: هنوز راجع به فیلتر "کلاب هاوس" کردن تصمیم گیری نشده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟