دزد موبایل ها در ستارخان تهران که بود؟ / پلیس بازداشت کرد

سارق سابقه دار که پس از 15 بار زندان دوباره دست به موبایل قاپی زد و دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "بهزاد اختیاری" رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی گفت: 15 دی ماه پرونده ای مبنی بر موبایل قاپی از کلانتری 118 ستارخان برای رسیدگی تخصصی به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

وی عنوان کرد : محتویات پرونده حاکی از آن بود ساعت 2 بعد از ظهر 15 دی ماه در خیابان ستارخان 2 موتور سوار با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت موبایل قاپی کرده و گریخته اند.

شناسایی سارق سابقه دار تهران

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت : در بررسی های پلیسی مشخص شد، یکی از سارقان سابقه دار بوده و پیش تر با با عناوین مجرمانه موبایل قاپی و سرقت موتورسیکلت دستگیر شده است.

سرهنگ اختیاری تصریح کرد : استعلاماتی صورت گرفته مشخص شد که متهم 15 فقره سابقه کیفری داشته و آخرین مرتبه به جرم سرقت موتورسیکلت روانه زندان شده است.

این مقام پلیسی با بیان اینکه با هماهنگی های قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد، افزود: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی اظهار کرد، با همکاری یکی از دوستانش با پرسه زنی در معابر عمومی، سوژه های خود را شناسایی و تا کنون 12 فقره مرتکب موبایل قاپی شده است.

سرهنگ اختیاری با بیان اینکه متهم برای شانزدهمین مرتبه روانه زندان شد، گفت : تا کنون 10 تن از مال باختگان شناشایی و تلاش برای دستگیری متهم متواری همچنان ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟