دردسر روشن گذاشتن ماشین برای مرد تهرانی / دزد تصادف کرد

سارق خودرو که از فرصت روشن بودن ماشین استفاده کرد و آن را دزدید در یک تصادف به دام افتاد.

 

 رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق خودرو که متواری شده بود خبر داد.

به گزارش رکنا،  سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی"در توضیح خبر گفت: مدتی قبل مرد جوانی در تماس با پلیس از سرقت خودرواش خبر داد.

او گفت: برای خرید خودروام را به صورت روشن در کنار خیابان پارک کردم و خودم وارد مغازه شدم بدون آنکه سوئیچ را از روی ماشین بردارم. فاصله مغازه تا ماشین خیلی کم بود و برای همین سوئیچ را برنداشتم. هنوز از چند قدمی از ماشین فاصله نگرفته بودم که مردی پشت فرمان خودروام نشست و آن را به سرقت برد.

وی افزود: به دنبال این تماس کارآگاهان‌ پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت آغاز و تحقیقات برای پیدا کردن خودرو و دستگیری سارق آغاز شد.

مجیدی گفت: در حالی که تحقیقات ادامه داشت، گزارش تصادفی به پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام شد.

سارق خودرو بعد از سرقت در تهران تصادف کرد

مرد جوانی با دو دستگاه خودرو تصادف کرده و راننده خودروی تصادفی در جواب مامور راهنمایی و رانندگی که خواهان مدارک شناسایی و خودرو بود از فرصت استفاده کرده و اقدام به فرار کرد.

.با استعلام شماره خودرو مشخص شد، همان خودرویی است که چند روز قبل وقتی صاحبش برای خرید وارد مغازه شده بود به سرقت رفته است.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: اما مدارکی در خودرو بدست آمد، هویت راننده فراری را برملا کرد. بررسی ها نشان می داد راننده فراری از سارقان حرفه ای خودرو است. با مشخص شدن هویت سارق به نام محسن، تحقیقات ادامه یافت و پاتوق های او زیر نظر گرفته شد.

سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی در پایان گفت: در ادامه بررسی ها مشخص شد محسن هنگام سرقت خودرویی بازداشت و پس از انتقال به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت در تحقیقات پلیسی و دیدن مدارک پلیسی به سرقت های سریالی خودرو اعتراف کرد که تحقیقات برای شناسایی سرقت های احتمالی سارق سابقه دار از سوی کارآگاهان پلیس ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟