شلیک به بهنام جلوی چشمان کودک 4 ساله اش! / اعدام قاتل بزودی! + عکس

بهنام 33 ساله پس از گلوله خوردن در راه انتقال به بیمارستان فیاض تهران به قتل رسید.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از عصر شانزدهم آبان ماه سال 96 به دنبال کشته شدن مرد 32 ساله ای به نام بهنام آغاز شد. وی که با شلیک گلوله به پهلویش از پا درآمده بود در مسیر انتقال به بیمارستان فیاض بخش جان سپرد و پسردایی وی به نام مهدی که شاهد ماجرا بود به ماموران گفت : به همراه پسر عمه ام و پسر ۴ ساله اش به قهوه‌خانه رفته بودیم .همان موقع تلفن همراه بهنام زنگ خورد و او با یک نفر قرار ملاقات گذاشت.

وی ادامه داد: ما همراه هم سوار ماشین شدیم و به حوالی اتوبان آزادگان رفتیم .آنجا یک مرد با پژو 207 سررسید .او به محض روبه رو شدن با پسر عمه ام از ماشین پیاده شد و مقابل چشمان من و فرزند خردسال بهنام به سمت او شلیک کرد و گریخت .من دستپاچه شده بودم که همان موقع با پلیس تماس گرفتم و ماموران کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس سر رسیدند اما پسرعمه ام در راه انتقال به بیمارستان جان سپرد.

با اطلاعاتی که این مرد به پلیس داده بود مالک پژو 207 به نام امین که از دوستان قربانی بود ردیابی و بازداشت شد. اما مدعی شد شلیک ناخواسته صورت گرفته است.

ماجرای شلیک خونین به بهنام 33 ساله در تهران

وی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی پای میز محاکمه ایستاد که اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند.

انکار شلیک خونین در دادگاه

وقتی امین در جایگاه ویژه ایستاد و گفت :من و بهنام با هم دوست بودیم اما مدتی بود با هم اختلاف حساب مالی داشتیم . آن روز با او تماس گرفتم و از او خواستم تا به اتوبان آزادگان بیاید و پولم را پس بدهد .او همراه پسر دایی اش و پسر خردسالش سر قرار آمد .اما به محض اینکه با من روبرو شد به سمتم سنگ پرتاب کرد که شیشه ماشینم شکست .او یکباره به رویم اسلحه کشید و می خواست مرا بکشد. من میخواستم اسلحه را از دست او بگیرم که در این کشمکش ناخواسته یک تیر به پهلوی او شلیک شد. من که ترسیده بودم بلافاصله فرار کردم.مهدی قاچاقچی است و برای اینکه خانواده بهنام به او کمک کنند تا در مجازاتش تخفیف بگیرد علیه من شهادت داده است.

وی به قضات گفت: من ناخواسته موجب مرگ بهنام شدم و اتهام قتل عمدی را قبول ندارم .او خودش باعث شد تا تیر از اسلحه اش شلیک شود.

سپس پسردایی قربانی که به اتهام حمل و خرید و فروش مواد مخدر در زندان است به عنوان شاهد در جایگاه ویژه ایستاد.

وی گفت: وقتی من به همراه بهنام و پسرش به اتوبان آزادگان رسیدیم و بهنام از ماشین پیاده شد. امین بی مقدمه به رویش اسلحه کشید و به او شلیک کرد .من شاهد ماجرا بودم و قتل بهنام را دیدم.باور کنید پسرعمه ام اسلحه نداشت و اسلحه متعلق به امین بود.

در پایان جلسه قضات دادگاه وارد شور شدند و با توجه به انکار قتل از سوی متهم و اینکه تنها شاهد پرونده صلاحیت شهادت ندارد ،پرونده را لوث تشخیص داده و حکم به برگزاری مراسم قسامه صادر دادند.

قتل مرد 33 ساله در تهران  / صدور حکم قصاص بعد از قسامه

اولیای دم در دو روز پیاپی ۵۰ نفر از بستگان نسبی خود را برای ادای سوگند به دادگاه معرفی کردند. آنها همگی قسم خوردند امین قاتل است.

سپس امین برای آخرین بار پای میز محاکمه ایستاد.

وی گفت: ما با هم قرار گذاشته بودیم تا صحبت کنیم. اما او به سمت ماشینم سنگ پرتاب کرد و سپس به سمت من اسلحه کشید. باور کنید اسلحه متعلق به من نبود و من به سمت او شلیک نکردم.من قاتل نیستم و حرف های شاهد را قبول ندارم.

با پایان مراسم قسامه ،قضات وارد شور شدند و امین را به قصاص محکوم کردند.اما وی که همچنان منکر قتل عمدی بود به این حکم اعتراض کرد.با این اعتراض پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت و قضات شعبه 32دیوان عالی کشور حکم قصاص امین را تایید کردند. به این ترتیب وی در لیست سیاه اعدام قرار گرفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟