کامران بور کیست؟ / خودکشی یک دختر و قتل در پرونده خبرنگار فراری از ایران + عکس

کامران بور قاتل و شیاد، موسس یک کانال تلگرامی و مزدور در غرب مازندران که به خارج از کشور فرار کرده است، در ۳سال اخیر با انتشار خبر‌هایی دروغ درباره مردم و مسوولان در قالب افشاگری همچنان اقدام به اخاذی از مردم می‌کند.

 از همان روز‌های ابتدایی این فرد با انتشار عکس و مطالب توهین آمیز و هتک حرمت اقشار مختلف مردم، شروع به دروغ پردازی و سیاه نمایی کرد و قصد اخاذی از شهروندان را داشته که سبب انتقادات و اعتراضات شدید مردم متدین و انقلابی مازندران شده بود.

فرار خبرنگار نمای قاتل از ایران / خودکشی یک دختر و یک قتل

به گزارش رکنا، اعمال این مجرم، در چندین مورد خودکشی دختران جوان و خانواده‌ها را به دنبال داشته است، اما یکی از بی اساس‌ترین رفتار‌های کامران بور که عادت کرده با آن مخاطب را فریب بدهد، منابع آگاهی هستند که او همواره به آنها استناد می‌کند، منابع آگاهی که وجود خارجی ندارند و تنها زاییده تخیلات او هستند.

کامران بور چندین موارد قصد به تاراج بردن میراث اجدادی مردمان مازندران را داشته که در این باره، دوست صمیمی خود را به قتل می‌رساند و با داشتن سلاح جنگی سبب رعب و وحشت مردم متدین مازندران می‌شد و همه پول‌هایی که در اخاذی از مردم می‌گرفت به حساب خواهرزاده اش واریز می‌کرد.

 نگاهی به سوابق کامران بور در پوشش رسانه

جرائمی مانند مشارکت در قتل مرحوم بهادری در کشف زیرخاکی با محکومیت ده سال حبس و نگهداری سلاح غیرمجاز جنگی با محکومیت ده سال حبس دیده می‌شود.
نامبرده در سال۸۵ محکوم و راهی زندان و در تاریخ ۸۹/۵/۲۸ با گرفتن مرخصی از زندان مرتکب غیبت و به خارج از کشور متواری شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

پلیس فتای مازندران

آیا این خبر مفید بود؟