پایان اوباش گری های شرور شهرستان نظرآباد

 سرهنگ فرج اله اسدالهی، فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان نظرآباد با رصد تحرکات یکی از اوباش شناسنامه دار از قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت این شرور سابقه دار مطلع شدند.

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد با بیان این که ماموران با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه این متهم را در شهر نظرآباد شناسایی کردند، افزود: در ادامه ماموران با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهم اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه این اوباش را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

سرهنگ اسدالهی با اشاره به کشف تعداد زیادی سلاح سرد از مخفیگاه این متهم، گفت: در بررسی های تکمیلی ماموران مشخص شد که این اوباش به جرم شرارت ، ایجاد رعب و وحشت و تخریب اموال عمومی تحت تعقیب مراجع قضایی قرار داشت.

او با بیان این که آرامش و امنیت شهروندان خط قرمز پلیس محسوب می‌شود، افزود: تمامی رفتار مجرمان و متخلفان و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه زیر ذره بین قرار دارد و پلیس از حداکثر توان قانونی خود برای برخورد با اراذل و اوباش و کسانی که آرامش مردم را به خطر می‌اندازند استفاده خواهد کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: در این زمینه پرونده تشکیل و به همراه متهم به مراجع قضایی ارسال شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟