فیلم حمله مسلحانه به لباس فروشی در خرمشهر / مردان نقابدار دستگیر شدند
حجم ویدیو: 3.81M | مدت زمان ویدیو: 00:00:44

چند مردان جوان که به دلیل خصومت شخصی یک فروشگاه پوشاک فروشی را در خرمشهر با اسلحه کلاشنیفک بهم ریخته بودند، طبق اطلاعات به دست آمده توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

این اراذل و اوباش ها   هم اکنون در پلیس آگاهی خرمشهر بازداشت هستند.

 

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

حمله مسلحانه به یک فروشگاه در خرمشهر دو هفته گذشته

به گزارش رکنا، 3  جوان مسلح ساعت 22 شب چهارشنبه 8 بهمن به یک فروشگاه لباس واقع در خیابان هنگام در کوی آریا شهر خرمشهر وارد شدند.

در فیلم ضبط شده از دوربین های مداربسته فروشگاه دیده می شود که یکی از اعضای این باند نیم ساعت قبل از حمله برای شناسایی وارد فروشگاه فوق شده و به بهانه خرید اوضاع را بررسی میکند و سپس از مغازه خارج می شود که نیم ساعت بعد در حالی که صورت خود را پوشانده است با دو همدست خود به فروشگاه فوق حمله کردند.

اقدامات پلیسی در پرونده حمله مسلحانه به یک فروشگاه در خرمشهر / سرهنگ کاظمی خبر داد

سرهنگ فرشاد کاظمی ریس پلیس خرمشهر گفت : در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر سرقت مسلحانه از یک فروشگاه درخرمشهرموضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

طی تحقیقات بعمل آمده از صاحب فروشگاه و بازبینی دوربین های مدار بسته هیچ گونه سرقت مسلحانه در کار نبوده و موضوع مربوط به یک اختلاف حساب مالی می باشد.

سرهنگ فرشاد کاظمی ریس پلیس خرمشهر در ادامه گفت : افراد شناسایی شدند و در کمترین زمان دستگیر می‌شوند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟