دختر 12 ساله قاتلان مادرش را می شناخت / 8 سال بعد با ترس لو داد

2 بردار و یک دوست در ماجرای هولناکی خواهرشان را به قتل رساندند و جسد را داخل چاه انداختند.

سرهنگ کاووس محمدی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: دختری ۲۰ ساله به مأموران پلیس شهرستان فسا مراجعه و اظهار داشته که در سال ۹۱ دایی‌ام به همراه دیگر برادر و یکی از دوستانش مادرم را در خانه به قتل رسانده‌اند و آن را درون چاهی در یکی از روستاهای این شهرستان انداخته‌اند، که بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

افشاگری دختر جوان به قتل مادرش

وی افزود: مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی، دایی ۳۴ ساله شاکی و همدست ۲۸ ساله وی را شناسایی و آنان را دستگیر و به مقر پلیس آگاهی انتقال دادند.

خاطر نشان کرد: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که به دلیل اختلاف با خواهرم، به همراه دیگر بردارم (۳۸ ساله) که در حال حاضر در یکی از کشورهای اروپایی است خواهرم را به قتل رساندیم و با کمک دوستم با موتورسیکلت وی را به درون چاهی در یکی از روستاهای این شهرستان انداختیم.

پیدا شدن استخوان های جسد زن جوان

سرهنگ محمدی با بیان اینکه پس از هماهنگی با مقام قضائی، مأموران انتظامی به همراه عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند، گفت: در بازدید از آن چاه، تعدادی از استخوان‌های مقتول کشف و تحویل پزشک قانونی شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، به شهروندان توصیه کرد که مشکلات خانوادگی خود را با مراجعه به مراکز مشاوره مجاز حل و فصل کنند.

گفتنی است شاکی در پاسخ به این سوال که علت مخفی نگه داشتن راز قتل تاکنون چیست؟ علت پنهان نگه داشتن راز قتل را ترس از دایی عنوان کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟