سرهنگ قدرت آقاپور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام گزارشی مبنی‌بر فرار یکی از بیماران روانی از بیمارستان رازی تبریز، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان اهر قرار گرفت و مأموران کلانتری ۱۲ اهر در کمترین زمان ممکن و با دستور مقام قضایی توانستند این بیمار روانی فراری را شناسایی و دستگیر کنند.

به گزارش رکنا، وی در ادامه از دستگیری سارق حرفه‌ای موبایل در شهرستان خبر داد و گفت: در پی سرقت موبایل به روش کش‌رو زنی از یک داروخانه، دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه طی انجام اقدامات هوشمندانه و بررسی فیلم دوربین‌های مغازه‌های همجوار، یک نفر سارق سابقه‌دار در این رابطه شناسایی و دستگیر شد، افزود: متهم دستگیر شده در تحقیقات فنی و تخصصی پلیس، به سرقت گوشی موبایل اعتراف کرد و گوشی مسروقه پس از شناسایی مالباخته، تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی اهر در ادامه از شناسایی و دستگیری سارق کابل برق و کشف ۱۰ فقره سرقت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان نیز خبر داد و گفت: متهم دستگیر شده در تحقیقات فنی و تخصصی پلیس، به هشت فقره سرقت کابل برق و دو فقره سرقت از اماکن خصوصی اعتراف کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

کدخبر: 657146
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟