بازاریان تهران از این مرد می ترسیدند / کلت کمری و دستبند ابزار کارش بود

مرد جوان که با تجهیزات نظامی و اسلحه کلت در نقش مامور از بازاری های تهران اخاذی می کرد دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "علیرضا ناصری نژاد " جانشین پلیس پیشگیری تهران گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان و اهالی محدوده بازار مبنی بر اینکه فردی که مدعی است مامور و نظامی است به بهانه های مختلف از آنان مبالغی را دریافت کرده است، تیمی از ماموران کلانتری 113 بازار برای بررسی موضوع و دستگیری متهم وارد عمل شدند.

اخاذی مامور قلابی از بازاری های تهران

وی عنوان داشت: در بررسی های انجام شده مشخص شد متهم با نمایش تجهیزات نظامی از جمله کلت کمری و دستبند، از شهروندان اخاذی کرده است که دستور بازداشت متهم از سوی مرجع قضائی صادر و تیمی از ماموران کلانتری 113 بازار به محل تردد و نقاطی که احتمال حضور این متهم می رفت، اعزام شدند.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینکه با هوشمندی ماموران کلانتری، متهم در حالی که سوار بر خودرواش در حال تردد بود، شناسایی و خودرواش متوقف شد، ابراز داشت: متهم در ابتدای دستگیری سعی کرد تجهیزات نظامی اش را از خودرو به بیرون پرت کند که در بررسی های دقیق تر مشخص شد که تجهیزات نظامی قلابی بوده است.

دستگیری مامور قلابی در بازار

این مقام انتظامی گفت: متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل شد . ولی متهم منکر هرگونه جرم ارتکابی بود و اظهار داشت که تجهیزات نظامی قلابی را برای جذابیت اقلام همراه داشته است.

سرهنگ ناصری با اشاره به اینکه متهم پس از مواجهه حضوری با شاکیان چاره ای جز اعتراف به اخاذی و کلاهبرداری از شهروندان در پوشش ماموران انتظامی نداشت، افزود: متهم به 20 فقره کلاهبرداری به همین شیوه معترف شد.

ناصری نژاد در پایان گفت: با مراجعه 11 نفر از شاکیان و شناسایی مامور قلابی، متهم دستگیر شده پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی منعکس شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟