مرد فراری بابلسر در فاضلاب شهری پنهان بود + عکس

فرمانده انتظامی بابلسر از دستگیری سارق خودرو و منازل که حین تعقیب و گریز پلیس آگاهی به کانال فاضلاب شهری پناه برده بود، خبر داد.
به گزارش رکنا،  سرهنگ حسین زارع با اعلام این خبر گفت : در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و منازل شهروندان در شهرستان بابلسر، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
او افزود : با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی و بررسی محل وقوع سرقت‌ها سارق حرفه‌ای شناسایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر با اشاره به اینکه متهم از سارقان غیر بومی و اهل یکی از استان‌های کشور است، افزود: این فرد با اجاره منزلی در یکی از شهرستان‌های همجوار، اقدام به سرقت در شهرستان بابلسر می‌کرد.

فاضلاب شهری  ایستگاه پایانی سارق فراری

سرهنگ زارع با اشاره به شناسایی مخفیگاه متهم و هماهنگی قضائی از کشف خودروی سرقتی به همراه مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل اثاثیه منزل، قطعات ومحتویات داخل خودرو به ارزش بیش از یک میلیارد ریال از مخفیگاه متهم خبر داد.
او ادامه داد ، ماموران در ادامه تحقیقات رد متهم به سرقت را در یکی از شهرستان‌های همجوار شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه این فرد را که برای فرار از دست قانون به داخل کانال فاضلاب شهری پناه برده بود، شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر افزود : با توجه به گرفتار شدن این فرد در کانال فاضلاب شهری و احتمال وقوع حادثه ناگوار بدلیل عمق کانال، تیمی از آتش نشانی و گروه‌های امداد و نجات در محل حاضر شدند و با انجام اقدامات فنی و امدادی این سارق حرفه‌ای را از داخل کانال فاضلاب بیرون کشیده و تحویل ماموران پلیس آگاهی دادند.
سرهنگ زارع در پایان با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضائی خاطر نشان کرد: شهروندان به هشدار‌های انتظامی و آموزش‌های همگانی پلیس در حوزه پیشگیری از سرقت توجه ویژه داشته و اموال خود را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند تا امکان سرقت از سارقان سلب شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟