عربده کشان خیابان داوارن دستگیر شدند / مردم اراک از این 6 مرد وحشت داشتند

به گزارش رکنا، سرهنگ محمود خلجی، گفت: در چند روز قبل در پی دریافت تماس‌های تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ایجاد مزاحمت از سوی تعدادی اراذل و اوباش در خیابان داوران شهرستان اراک و ایراد خسارت به خودرو‌های عبوری بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.

او با بیان متواری شدن افراد درگیر قبل از حضور تیم گشت انتظامی ادامه داد: شناسایی و دستگیری این افراد که با درگیری، قمه و عربده کشی، موجب اخلال در نظم عمومی و نارضایتی اهالی شده بودند، در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

دستگیری عاملان بی نظمی و شرارت در خیابان داوران اراک

سرهنگ خلجی بیان داشت: با تحقیقات و تلاش مأموران و پس از هماهنگی با مقام قضائی، ۶ نفر از این اراذل و اوباش شناسایی و با در عملیات‌هایی جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

او با اشاره به توقیف سه دستگاه وسیله نقلیه و کشف تعدادی سلاح سرد در عملیات دستگیری این افراد، خاطر نشان کرد: تمامی متهمان دستگیر شده در این عملیات که همگی از اراذل و اوباش سابقه دار بودند، پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان با بیان اینکه در راه امنیت و آرامش مردم با کسی تعارف نداریم، افزود: پلیس همواره با قاطعیت با برهم زنندگان نظم و امنیت برخورد خواهد کرد و طرح برخورد با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت، به صورت مستمر از سوی پلیس اجرا خواهد شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟