جسد زن تهرانی در پوست گوسفند پیدا شد / قاتل فرنگیس کیست؟! + عکس

مرد تهرانی پس از قتل زنش با فانوس برای پنهان ماندن این جنایت جسد زنش را داخل پوست گوسفند گذاشت و سپس جسد را داخل یک گودال در منطقه امام زاده داوود دفن کرد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا،  آخرین روزهای تابستان امسال مردی با حضور در اداره پلیس منطقه امام زاده داوود از ناپدید شدن همسرش خبر داد و ادعا کرد در روستایی در اطراف امام زاده داوود زندگی می کنم و شب گذشته با همسرم به باغ مان که در همان نزدیکی است رفتیم تا میوه های باغ را بچینیم و به درخت ها آب دهیم، من برای آبیاری رفتم بودم اما وقتی به خان بازگشتم کیف و وسایل همسرم داخل خانه بود اما اثری از همسرم در خانه بود.

این مرد در تحقیقات پلیسی ادعا کرد چون با همسرم قهرم بودم احتمال دادم او از باغ خارج شده و به خانه خودمان بازگشته به همین خاطر خودم شب در اتاقک داخل باغ ماندم و فردای آن روز به خانه مان بازگشتم اما وقتی وارد خانه شدم دیدم در خانه و شیشه های خودروی دامادمان شکسته شده و از همسایه ها شنیدم که فرنگیس شیشه خودرو را شکسته و همسرم چون کلید خانه را همراه نداشته در خانه را نیز شکسته است.

مرد میانسال که کیوان نام دارد عنوان کرد که وقتی وارد خانه شدم همسرم در خانه نبود و هر جا که احتمال می دادم فرنگیس رفته باشد را سرکشی کردم اما ردی از او به دست نیامد.

شکایت از داماد

همین کافی بود تا اهالی روستا و 10 موتور سوار کوهستان به جستجوی زن گمشده در منطقه امام زاده داوود پرداختند اما هیچ ردی از زن ناپدید شده به دست نیامد.

در حالیکه هیچ ردی از این زن به دست نیامده بود کیوان بار دیگر به اداره پلیس رفت و گفت: به تازگی متوجه شدم که همسرم 200 گرم از طلاهایش را به دامادمان قرض داده اما از آن زمان به بعد همسرم هر چه اصرار داشته تا طلاها را پس بگیرد بی فایده بود و احتمال می دهم او در ماجرای ناپدید شدن همسرم نقش داشته باشد.

بازداشت مرد داستانسرا

تجسس های پلیسی در حالی ادامه داشت که ماموران به ادعاهای کیوان مشکوک شده بودند، کیوان بعد از 15 ساعت از گذشت ناپدید شدن همسرش پلیس را با خبر کرده و بعد از طرح شکایت اولیه ماجرای طلاها را به پلیس گزارش کرده بود و بازپرس احسان زمانی از شعبه 6 دادسرای امور جنایی تهران با توجه به تناقض گویی های این مرد دستور بازداشت او را به عنوان تنها مظنون ناپدید شدن فرنگیس را صادر کرد.

کیوان در بازجویی های پلیسی گفت: 18 سال قبل با فرنگیس ازدواج کردم و همه چیز خوب پیش می رفت تا اینکه پسر 14 ساله ام که 130 کیلو وزن داشت 2 سال قبل به خاطر اضافه وزن فوت کرد و همین اتفاق باعث تا همسرم دچار افسردگی و بیماری روحی شود.

وی افزود: فرنگیس تحت نظر پزشکان بود اما به تازگی متوجه شدم که او مدت 2 ماه است که قرص هایش را مصرف نمی کند و شبی که با هم به باغ رفتیم حال خوبی نداشت و درمیان را از من جدا شد و به خانه بازگشت و فکر می کردم چون با من قهر است به خانه بازگشته است ولی به خانه بازگشتم و اثری از همسرم پیدا نکردم.

این مرد ادامه داد: بعداز این اتفاقات متوجه شدم همسرم طلاهایش را به دامادم قرض داده از او شکایت کردم که دامادم تلفنی با من تماس گرفت و خواست تا با پرداخت 60 میلیون تومان به او رضایت دهم.

سکوت مرد همسرکش شکست

در حالیکه کیوان در بازداشت پلیس بود و ردی از فرنگیس به دست نیامده بود تجسس ها پلیسی ادامه داشت تا اینکه کیوان پس از نزددیک به یک ماه، سکوت را شکست و به قتل همسرش اعتراف کرد.

کیوان در اظهاراتش به بازپرس زمانی گفت: همسرم از زمانیکه پسرمان فوت کرد دچار افسردگی شد و با هم اختلاف پیدا کردیم و افسردگی همسرم باعث شده بود تا دیگر مثل قبل با هم زندگی نکنیم.

وی افزود: وقتی شنیدم که همسرم بدون اطلاع من طلاهایش را به دامادم داده اختلافمان بیشتر شد و شب حادثه وقتی به باغ رفتیم بار دیگر بر سر فوت پسرم و طلاها با همسرم بحث کردیم که فرنگیس از باغ خارج شد، دنبالش رفتم که او را به اتاق داخل باغ بازگردانم، هر چه صدایش کردم توجه ای نکرد که در یک لحظه عصبانی شدم و با فانوسی که در دستم بود ضرباتی به سر فرنگیس زدم.

مرد همسرکش ادامه داد: فرنگیس روی زمین افتاد و متوجه شدم او فوت کرده به همین خاطر یک پوست گوسفند که در نزدیکی آنجا بود را برداشتم و جسد فرنگیس را در بین پوست گوسفند پیچیدم و جسد را داخل یک گودال انداختم و روی آن خاک ریختم.

بنا بر این گزارش، بازپرس احسان زمانی از شعبه 6 دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا کیوان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گیرد و در ادامه تیمی از ماموران دایره جنایی برای پیدا کردن جسد فرنگیس به محل اعلام شده کیوان به دفن جسد اعزام شوند تا جسد مقتول را پیدا کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟