مرگ علیرضا در تصادف عمدی راننده فراری عمدی شناخته نشد + عکس مقتول

به گزارش رکنا، ساعت ۹ شب هشتم اسفند ماه سال ۹۸ به پلیس خبر رسید پسر جوانی به نام علیرضا در تصادف رانندگی در حوالی میدان ولیعصر کشته شده است .ماموران پلیس به محل تصادف رفتند و دریافتند علیرضا از سوی راننده خودرو پژو ۲۰۷ زیر گرفته شده است .ماموران پلیس در بررسی ها دریافتند دوربین های مداربسته خبرگزاری ایرنا صحنه برخورد خونین را ضبط کرده است .

با بررسی فیلم ضبط شده دوربین مداربسته راننده پژو ۲۰۷ به نام کامیار ردیابی و بازداشت شد و به زیر گرفتن علیرضا اعتراف کرد .

وی گفت :قبل از این ماجرا با علیرضا که راننده سراتو بود درگیر شده و ناخواسته پس از پیاده شدن علیرضا از خودرو اش وی را زیر گرفته است .

با بررسی فیلم دوربین مداربسته و اظهارات شاهدان صحنه برخورد خونین برای کامیار کیفرخواست صادر و پرونده به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در دادگاه

کامیار در حالی پای میز محاکمه ایستاد که پدر و مادر علیرضا برای کامیار حکم قصاص خواستند.

پدر علیرضا گفت :آن شب پسرم از محل کارش در خیابان کریمخان بیرون آمده و سوار خودرو سراتو به سمت میدان ولیعصر حرکت کرده بود اما راننده پژو ۲۰۷ جلو راهش پیچید و همین موضوع باعث درگیری آنها شد. وقتی پسرم از خودرو پیاده شده بود راننده پژو ۲۰۷ او را زیر گرفت و گریخت و پلیس بعد از 3ماه توانست او را ردیابی و بازداشت کند . او به سرعت فرار کرد و حتی از چراغ قرمز هم عبور کرد. من و همسرم به هیچ قیمتی حاضر به گذشت نیستیم.

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد و منکر قتل عمدی شد و گفت: ناخواسته علیرضا را کشته است.

 

کامیار حالی که سرش را پایین انداخته بود و گریه می کرد ادامه داد: من نمی‌دانم علیرضا چه مشکلی داشت که با من درگیر شد .من اتهام قتل عمدی را قبول ندارم چون عمدی او را نکشتم.

با پایان دفاعیات متهم ، قضات وارد شور شدند و با توجه به دفاعیات متهم وی را از قصاص معاف کرده و او را به خاطر دفاع مشروع به 8سال زندان و پرداخت دیه محکوم کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟