پراید قرمز رنگ راز زن و مرد مخوف تهرانی را فاش کرد

 رئیس کلانتری 150 تهرانسر از انهدام یک باند دو نفره سرقت لوازم خودرو با 40 فقره سرقت، خبر داد .
به گزارش رکنا،  سرهنگ "محمود مالمیر " بیان داشت: در چند روز گذشته چند فقره پرونده با موضوع سرقت خودرو و لوازم و محتویات خودرو در کلانتری150 با مشخصات و سرنخ های یکسان تشکیل و با دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به تیم عملیات کلانتری 150 ارجاع شد.

وی عنوان کرد: تیم عملیات کلانتری تهرانسر با بررسی دوربین های مداربسته محل وقوع سرقت دریافتند هر هشت سرقت با استفاده از یک پراید قرمز رنگ که سرنشین آن یک زن و مرد بوده است، انجام شده و در یکی از سرقت ها بخشی از چهره یکی از سارقان مشخص است.
رئیس کلانتری 150 تهرانسر افزود: با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری متهمان در دستورکار تیم عملیات کلانتری 150 قرارگرفت و افسران عملیات حین گشت زنی موفق به رویت و متوقف کردن پراید قرمز رنگ می شوند و سرنشینان آن که یک زن و مرد بودند، را دستگیر و به کلانتری ١۵0 منتقل کردند.

کشف 40 فقره سرقت از یک زن و مرد در تهران

این مقام انتظامی گفت: یکی از متهمان در بازجویی های اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد و اظهار داشت نقشه سرقت ها را می کشیدم و به همراه خانمی که از قبل وی را می شناختم دست به این سرقت ها می زدم و در چند ماه گذشته بیش از 40 فقره سرقت لوازم از پراید های مدل پایین انجام داده ایم.
رئیس کلانتری 150 تهرانسر بیان کرد: با اعتراف این افراد، با تشکیل پرونده و ارجاع آن به دادگاه، متهمان راهی زندان شدند.
مالمیر در توصیه ای پیشگیرانه به شهروندان ،گفت: با نصب دزدگیر می توان از وقوع سرقت لوازم و محتویات خودرو پیشگیری کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟