مرگ معمایی زن تهرانی در امامزاده عقیل صالح آباد / نرگس را تنها پیدا کردم + عکس

به گزارش رکنا ، هفدهم فروردین ماه سال 96  زن 27 ساله ای به نام نرگس در بیمارستان امام رضا اسلامشهر به طرز مشکوکی جان سپرد.

خواهر نرگس که از بیمارستان با پلیس تماس گرفته بود شوهر خواهرش را در این ماجرا مقصر دانست و از او شکایت کرد . به این ترتیب مأموران پلیس پیگیر ماجرا شدند.

ماجرای پر رمز و راز زنی به نام نرگس در امامزاده عقیل

خواهر نرگس به ماموران گفت :چند ساعت قبل با موبایل خواهرم تماس گرفتم اما پاسخ نداد .من که نگران شده بودم چندین مرتبه به او زنگ زدم .تا اینکه یک زن جوان گوشی‌تلفن خواهرم را پاسخ داد و گفت در امامزاده عقیل صالح آباد و هنگام زیارت با خواهرم روبه‌رو شده که حالش بد بوده است .

او می‌گفت خواهرم به روی یک سنگ قبر افتاده بود و تقلا می کرد که همان لحظه گوشی موبایل را پاسخ داده است.

خواهر نرگس ادامه داد : من که از شنیدن حرف های زن ناشناس شوکه شده بودم بلافاصله به امامزاده رفتم و با پیکر نیمه جان خواهرم روبه رو شدم. من او را به بیمارستان منتقل کردم اما او جان سپرد.

این زن در حالی که به شدت اشک می ریخت ادامه داد: خواهرم با شوهرش اختلاف داشت و قرار بود از همسرش جدا شود .حتی چند روز قبل از این ماجرا قهر کرده و به خانه پدرم آمده بود.

زن ناشناس در مرگ نرگس چه نقشی داشت؟

زن ناشناسی که گوشی موبایل خواهرم را پاسخ داده بود می‌گفت کمی آن طرف تر از خواهرم یک مرد جوان را دیده که ایستاده بود و مشکوک به او نگاه می کرد .من گمان می کنم آن مرد ،د شوهر خواهرم بوده باشد. به همین خاطر از او شکایت دارم .

به دنبال اظهارات خواهر نرگس ، شوهر نرگس به نام امیر بازداشت شد اما مدعی شد در مرگ همسرش دسترسی نداشته و نرگس احتمالاً خودکشی کرده است.

وی گفت :من و همسرم با هم اختلاف داشتیم و همسرم قبلا هم سابقه خودکشی داشت .او چند سال قبل به استقبال مرگ رفته بود اما من خیلی زود متوجه ماجرا شدم و او را به بیمارستان رساندم.

وی ادامه داد: روز قبل از مرگ نرگس او پیامکی به خواهرم ارسال کرده و در آن گفته بود می خواهد خودکشی کند و از آنها حلالیت طلبیده بود .نرگس بچه هایم را به خواهرم سپرده بود .

امیر گفت: آن روز من در خانه بودم که همسرم به همراه پسرم از خانه بیرون رفت و دخترم را در خانه گذاشت .چند دقیقه بعد پسرم به خانه برگشت و گفت همراه مادرش نرفته است .

من که نگران نرگس شده بودند با مادر او تماس گرفتم اما مادرش با پرخاشگری پاسخم را داد و گفت باید بدهی ام را به آنها برگردانم.

این مرد درباره اختلاف با خانواده همسرش گفت: در سال 85 مبلغ 8 میلیون تومان از پدر نرگس قرض گرفتم اما در این مدت نتوانسته بودم بدهی ام را بدهم به هم خاطر با آنها اختلاف داشتم .آن روز من در خانه منتظر همسرم بودم که خواهر نرگس به من زنگ زد و گفت همسرم جان سپرده است .

به دنبال اظهارات این مرد ماموران پلیس به پرس و جو از پسر خردسال وی پرداختند .

پسرخردسال گفت :من قرار بود با مادرم بیرون بروم اما من به خانه برگشتم و مادرم سوار یک پراید سفید شد و رفت.

در حالی که تحقیقات پلیسی برای افشای راز مرگ مشکوک زن جوان ادامه داشت پرس و جو از همسایه‌ها مسیر رسیدگی به پرونده را تغییر داد .آنها همگی گفتند همان روز صدای دعوا و درگیری این زوج را شنیده بودند . پزشکی قانونی نیز آثار ضرب و جرح روی بدن قربانی را تایید کرد .

با به دست امدن این سرنخ برای امیر به اتهام قتل شبه عمد و ضرب و جرح عمدی همسرش کیفر خواست صادر شد و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد . قرار است مرد جوان به زودی در دادگاه محاکمه شود.

این در حالی است که وی منکر دست داشتن در قتل همسرش داشت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟