شیاطین زرند دستگیر شدند / 3 مرد فساد را دامن می زدند

به گزارش رکنا، بلوچ زاده ،دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند گفت:قابل قبول نیست که عده‌ای در فضای مجازی با انتشار تصاویر و فیلم‌های مستهجن ومبتذل علیه اخلاق و عفت عمومی اقدام کنند و مردم و جوانان را به فساد وفحشا تشویق وترغیب کنند.

بلوچ زاده با اشاره به موارد قانونی در ارتباط با اقدامات مجرمانه در شبکه‌های اجتماعی تصریح کرد: ضمن رصد دقیق فعالیت‌های کاربران در تمام شبکه‌های اجتماعی، با مرتکبان رفتار‌های خلاف شرع و عرف به شدت برخورد خواهد شد.

دستگیری چند نفر در زرند بدلیل انتشار تصاویر مستهجن

دادستان زرند به ماده ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی اشاره کرد و افزود: افرادی که نسبت به ترویج فساد و فحشا از طریق نشر مطالب یا پخش فیلم و عکس‌های مبتذل و مستهجن اقدام نمایند به 10 سال حبس محکوم خواهندشد.

این مقام قضایی ضمن درخواست از خانواده‌ها برای آموزش استفاده‌ صحیح از شبکه‌های اجتماعی و کنترل آنان گفت: تا کنون هشدار‌های لازم از طرق مختلف از سوی دادستانی به اطلاع مردم رسیده است با تمام افرادی که ناآگاهانه در این دام افتاده اند نیز اتمام حجت کرده بودیم و هم اکنون با قاطعیت و وفق قانون، برخورد با این هنجارشکنان که با اعمال مجرمانه‌ی خود به جامعه بی احترامی و باعث جریحه دار شدن قلوب شهروندان مومن و انقلابی شهرستان شده اند آغاز و به اطلاع شهروندان زرندی می‌رسانم که هم اکنون تعدادی از مجرمان تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند که در این رابطه تعدادی احضار و بازداشت شده اند و این قول را به تمامی شهروندان می‌دهم که این اقدام دادستانی با قدرت و قاطعیت تداوم خواهد داشت.

این مقام قضایی در پایان تصریح کرد: که باسازندگان وپدید آورندگان محتویات مستهجن ومبتذل همانند انتشاردهندگان و کسانی که آنها را به نمایش می گذارند برخورد قانونی سختی خواهد شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟