بازداشت سرکرده سرقت های مسلحانه خشن در قلعه گنج / آرامش به شهر بازگشت

به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی استان کرمان همچنین از دستگیری سرکرده اصلی و ۲ عضو یک باند شرارت و ایجاد نا امنی در عملیات پلیس شهرستان قلعه گنج خبر داد.

سردار ناظری گفت: در پی وقوع تیراندازی و دیگر اعمال مجرمانه در برخی مناطق جنوب استان و با ورود سریع پلیس شهرستان قلعه گنج اضافه به این مورد مشخص شد، فردی شرور با تشکیل یک باند اقدام به سرقت مسلحانه ، حمل مسلحانه مواد مخدر، تیراندازی به خودروهای شهروندان و ایجاد رعب و وحشت می کند که شناسایی و دستگیری این فرد و همدستانش با جدیت تمام در دستور کار قرار گرفت.

انهدام باند ایجاد ناامنی و شرارت در کرمان

وی ادامه داد: در این رابطه ماموران پلیس شهرستان"قلعه گنج" با همکاری ماموران پلیس امنیت و آگاهی استان ضمن انجام کار اطلاعاتی از حضور متهم مورد نظر و همدستانش در یکی از استان های همجوار مطلع و طی یک عملیات ضربتی موفق شدند، سرکرده اصلی این باند به همراه ۲ تن از همدستانش را در یک واحد صنفی در حوزه شهرستان نیک شهر غافلگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه سرکرده این باند علاوه بر سوابق متعدد شرارت و ایجاد ناامنی قصد داشته با افزودن بر اعضایش اقدامات مجرمانه بیشتری انجام دهد، گفت: با تلاش بی وقفه و رصد اطلاعاتی خوب ماموران پلیس از رفتارهای مجرمانه این باند پیشگیری و اطلاعات خوبی در رابطه با سایر تحرکات منجر به جرایم خشن حاصل شدآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟