این زن گنده لات کرج بود / 4 مرد مسلح را برای سرقت شمش ها اجیر کرد

به گزارش رکنا ، رئیس پلیس آگاهی استان گفت: اعضای باند 5 نفره سارقان که به تهدید سلاح گرم اقدام به سرقت 2 قطعه شمش مس با آلیاژ صنعتی خاص به ارزش 4 میلیارد کرده بودند، توسط پلیس آگاهی البرز دستگیر شدند.

محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز، گفت: در پی ارجاع پرونده ای به پلیس آگاهی البرز مبنی بر این که فردی برای فروش 2 قطعه شمش مس گران قیمت به افرادی مراجعه کرده و در آنها نیز با دعوت وی به محلی در خارج شهر با تهدید سلاح گرم شمش وی را به سرقت برده و متواری گشته اند، بررسی موضوع در دستورکار اداره جرائم جنائی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: در بررسی‌های اولیه کارآگاهان مشخص شد مالباخته به وسیله یکی از آشناهایش با خانمی که سردسته باند سارقان بوده آشنا می‌شود که در حین ملاقات با او و کارشناسی که همراه وی بوده، افرادی با سلاح سرد وارد محل حضور آن‌ها شده و اقدام به سرقت شمش‌ها کرده اند.

دستگیری سارقین مسلح در کرج/سرقت 4 میلیارد تومانی

این مقام انتظامی اظهار کرد: در ادامه کارآگاهان با تحقیقات میدانی گسترده و به کارگیری اقدامات پلیسی هویت و مخفیگاه هر 5 سارق را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی در نیمه‌های شب در چند عملیات غافلگیرانه هر 5 نفر آن‌ها را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

نادربیگی با بیان این که با هوشیاری کارآگاهان نقشه سارقان برای سرقت های دیگری که طراحی کرده بودند، نقش بر آب شد، بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 3 قبضه سلاح کمری و چندین قبضه سلاح سرد کشف و به پلیس آگاهی منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به ادامه تحقیقات در خصوص این متهمان، یادآور شد: ارزش شمش‌های به سرقت رفته توسط این باند سرقت 4 میلیارد ریال تخمین زده شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟