مریم رجوی در آمریکا بایکوت شد

به گزارش  رکنا، شبکه اجتماعی توئیتر روز چهارشنبه صفحه فارسی « مریم رجوی » سرکرده گروهک تروریستی منافقین (مجاهدین خلق) را مسدود کرد.
 بعد از آنکه سرکرده گروهک تروریستی منافقین قوانین این شبکه اجتماعی را نقض کرد و فعالیت های خشونت آمیز را ترویج داد، توییتر حساب زبان فارسی «مریم رجوی» را بست.

این سایت خبری همچنین به این موضوع اشاره کرد که «مریم رجوی» در شبکه اجتماعی توئیتر دارای چهار حساب به زبان های عربی، فارسی، انگلیسی و فرانسه است.

اشرف نیوز خاطر نشان کرد: این تروریست از طریق تریبون های شبکه های اجتماعی عمداً دست به ترویج فعالیت های تروریستی می زند.

توئیتر صفحه سرکرده گروهک منافقین را بست

منافقین که نتوانستند با قتل و کشتار شمار زیادی از ایرانیان، بتوانند افکار پلیدشان را در ایران به اجرا در آورند، در صدد بودند از گذرگاه پرونده هسته‌ای ایران ضرباتی به ایران وارد کنند و با بررسی سیر تاریخی پرونده هسته‌ای، نقش جاسوسی گروهک منافقین برعهده گرفتند.

در همین راستا یکی از برجسته‌ترین روزنامه‌نگاران آمریکایی فاش کرده بود که اطلاعات مربوط به فعالیت‌های هسته‌ای ایران ساخته و پرداخته دستگاه‌های اطلاعاتی اسرائیل است.

گفتنی است؛ گروهک تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) پس از روی کار آمدن سیاستمداران و دولت جدید در عراق وادار به ترک پادگان اشرف بعد از سی سال حضور در آن شدند.

پس از مدتی قرارگاه اشرف به تصرف نیروهای سازمان بدر درآمد و از لوث عناصر این گروهک تروریستی پاکسازی شد. اعضای این گروهک تروریستی سپس به «کمپ لیبرتی» در منطقه تحت کنترل نیروهای آمریکایی و نزدیک فرودگاه بین‌المللی بغداد تغییر مکان دادند. سال ۲۰۱۳ میلادی، در پی فشارهای مقامات عراقی برای خروج منافقین از این کشور، آمریکا در نهایت مجبور شد سران آلبانی را به پذیرش عناصر این گروهک تروریستی متقاعد کند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟