رفیق کشی با اسلحه در باغ خانوادگی شهریار

سرهنگ کریم‌ خانی رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران گفت: شامگاه 29 آبان امسال به‌دنبال درگیری خونین و شلیک گلوله در یک باغ خانوادگی واقع در وحیدیه شهریار تیمی از کارآگاهان جنایی در محل حادثه حضور یافتند و با پیکر خونین پسر جوانی به‌نام میلاد 22 ساله روبه‌رو شدند. پس‌از انتقال میلاد به بیمارستان وی جان باخت.

براساس نخستین تحقیقات میدانی کارآگاهان جنایی دریافتند که ضارب به‌دنبال اختلاف مالی که با میلاد داشته به باغ آنها آمده و پس‌از درگیری و قتل فرار کرده است.

مادر مقتول که در باغ حضور داشت به‌کارآگاهان گفت: پسرم با فرید دوست بودند اما پسرم به او بدهکار بود. شب حادثه فرید به باغ ما آمد آنها باهم جر بحث کردند چند لحظه طول نکشید که با شلیک گلوله پسرم را زد و پا به فرار گذاشت. دو روز بعد درحالی‌که متهم تحت تعقیب بود با پای خودش به اداره پلیس آگاهی رفت وتسلیم شد. فرید در نخستین بازجویی‌ها گفت: میلاد به من مبلغی پول بدهکار بود به‌خاطر همین اختلاف داشتیم. من نمی‌خواستم او را بکشم فقط برای ترساندن مرحوم با خودم اسلحه بردم که در جریان درگیری نمی‌دانم چه شد که دست به اسلحه شدم و به او شلیک کردم. الان هم خیلی پشیمانم و عذاب وجدان باعث شد خودم را تسلیم کنم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟