مرد ثروتمند پردیس راز وحشتناکی داشت + عکس ها و فیلم باورنکردنی
حجم ویدیو: 3.99M | مدت زمان ویدیو: 00:00:32

به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: با رصدهای پلیسی شرور سابقه داری که پس از اخذ مرخصی و سپردن ضمانت از زندان خارج شده بود دستگیر و سه قبضه سلاح گرم و ۸۷ میلیون تومان تراول چک تقلبی از مخفیگاه وی کشت و ظبط شد.

کشف ۸۷ میلیون تراول چک تقلبی در پردیس/ سه قبصه سلاح گرم از شرور سابقه‌دار کشف شد

 محمدحسن محمدی فرمانده انتظامی شهرستان پردیس بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری شرور سابقه‌داری در شهرستان پردیس خبرداد و اظهار کرد: در پی گزارش‌های مردمی، شخصی که در سطح شهرستان اقدام به شرارت و از افراد سابقه‌دار شهرستان بود مورد رصد اطلاعاتی قرار گرفت.

وی گفت: بلافاصله همکاران ما با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه این شرور شدند و با این رصدها و اخذ دستور قضایی از مخفیگاه وی سه قبضه سلاح گرم، تعدادی سلاح سرد و ۸۷ میلیون تومان تراول چک تقلبی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس افزود: در این رابطه پرونده‌ای تشکیل به نظر مقام قضایی رسیده و با توجه به اینکه این فرد از افراد با سابقه‌دار بوده تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
محمدی با توصیه به شهروندان، تأکید کرد: در صورتی که این تراول‌ها در مغازه و یا سوپرمارکت‌ها توزیع شود متصدیان بدون استفاده از وسایل تشخیص دهنده و نور فرابنفش نمی‌توانند از تقلبی بودن آن مطمئن شوند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

تراول تقلبی

اسلحه

آیا این خبر مفید بود؟