شانس دزد جزغاله  شده کابل برق در تهران / زندان بهتر از قبرستان

به گزارش رکنا،  رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارقی که هنگام سرقت کابل از داخل پست برق دچار برق گرفتگی شدید شده بود، خبر داد و گفت: قطعی سراسری برق منطقه سارق سوخته را نجات داد.

سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی"  گفت: بیست و ششم شهریور ماه با مشاهده شهروندان مبنی بر اینکه فردی ملبس به لباس نیروهای شرکت برق وارد پست برق یزدان دوست تهرانپارس شده و پس از قفل کردن درب و با گذشت دقایقی برق محله قطع و خاموشی گسترده ای منطقه را فرا گرفت، اهالی محل به موضوع قطعی برق مشکوک و طی تماس تلفنی به فوریت های پلیسی 110 حضور مامور برق را به داخل پست و خاموشی گسترده منطقه را اعلام کردند.
وی افزود: با اعلام مرکز 110 یکی از واحد های گشتی کلانتری 126 تهرانپارس فوراً در محل حاضر و عوامل فوریت های قطعی و حوادث شرکت برق نیز دقایقی بعد در محل حاضر می شوند، پس از گشودن درب پست برق مذکور فردی به هویت کریم که از ناحیه دست راست دچار سوختگی شدید شده بود را با احتیاط از پست برق خارج می کنند.

دزد سوخته به جای قبرستان راهی زندان شد

این مقام انتظامی عنوان کرد: کریم بدوا خود را از کارکنان شرکت برق معرفی و اظهار کرد، برای انجام تعمیرات وارد پست برق شده و به ناگهان دچار حادثه شده است .
سرهنگ مجیدی گفت: با توجه به اظهارات ضد و نقیض کریم و اینکه کلیه ادوات و تجهیزات داخل پست برق تخریب و آماده سرقت شده بود ماموران گشت کلانتری هویت این فرد را از اداره برق استعلام که مشخص شد وی کارکن اخراجی می باشد.
وی اضافه کرد: کریم در خصوص نحوه بدست آوردن کلید ورود پست برق به کارآگاهان گفت، کلید را از یکی از دوستانم به نام سیامک که او هم قبلا در شرکت برق کار می کرده گرفته ام .
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان با اشاره به اینکه متهم دوم پرونده نیز دستگیر شد، گفت : با دستور قضائی هر دو متهم با صدور قرار تامین مناسب روانه زندان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟